SENİ ÇILGIN !!! Didim Cemevi’nde Güzel işler Oluyor !

Didim Cemevi’nde güzel işler oluyor.

İhtiyaç sahibi 800 aileye yardım ulaştı.

Didim Alevi Bektaşi Kültür Merkezi ve Cemevi Derneği Didim’de yardım ve dayanışma ruhunu yaşatıyor. Didim Alevi Bektaşi Kültür Merkezi ve Cemevi Derneği Başkanı Hüseyin İlhan kişisel sosyal medya hesaplarından gün gün yardım görüntüleri paylaşıyor süreci çok az kişi ile çok şeffaf ve gönüllü yürütüyor.  Hüseyin İlhan karantinanın ilk günlerinde özellikle belli bir yaş grubu üzerinde olan sosyal medyayı aktif kullanmayan yaşlıları, ön çalışma ile tespit ettikleri özellikle olası ihtiyaç sahiplerini telefonla tek tek arayarak bilgilendirip, bizzat ihtiyaç listesi çıkardı ve bu hareket zamanla bir yardım kampanyasına, gönüllü bir dayanışma seferberliğine dönüştü.

jet-magazin-didim-cemevi-hüseyin-ilhan
Didim Cemevi’nde güzel işler oluyor – Jet Magazin ( @didim_jet_sosyete )

Hüseyin İlhan kişisel sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımda “ Virüs nedeniyle sıkıntılı süreç yaşayan Didimliler, dostlarımıza bir nebze olsun destek olmak amaçlı yürüttüğümüz “Yardımlaşma Kampanyamıza” Didimli Yardımsever dostlarımızın katkıları devam ediyoruz. Üç haftada yaklaşık 800 ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık Yardım Paketlerimizi.” ve kampanyamıza her gün yeni yardımseverler katılıyor. Bizzat kendileri beni arayarak Başkanım Yardımlar doğru adreslere ihtiyaç sahiplerine gittiğine şahit oluyoruz,ve bizde katkı sunmak istiyoruz diyorlar.”
Katkılarından Dolayı
Birlik Emlak + inşaat #Zaza Yılmaz Beyazkaz
Şelâle Restaurant Müslüme Özdemir
A Plus Güzellik Merkezi #Eda Hanım
Diş Hekimi Barış Işık
Doktorbey Kliniğ i Dr Hüseyin şen
Eflâtun Bar Erdal Duman
Otel Grand Didyma Bedri Altıntaş
OTEL Üç Mevsim Remzi Atabay
Gurbetçu üyemiz Gülenay Ran +
Anıl 1981 Tekne Tour Erdoğan Koç
Nigels Restaurant Necati Baydar
Halkbank YanıTaşkıran Market – Ahmet Taşkıran
Şehriban Karakiş + Canan Maltepe Goc
Gurbetçi Cemal Bolat Dede + Sultan Bolat
Nihal Tekin + Hayat Sürmeli
Didim #ARRAY Zeytin Fabrikası Ali Çağlar
Ulaş Güngör ,+ Mülkiye Şaka, + Av Sibel Yılmaz
Ufuk Sönmez + Şenol Öksüz
Cemevi Yönetim Kurulu üyemiz Engin Ağrı
Cemevi Başkan Yardımcımız Üc Mevsim Mühendislik sahibi Inş Mühendisi Ünal Aykaç a teşekkür ederiz. Verdiğini Lokmalar ,Hayırlar ,ve Niyetlerinizi HAKK KABUL EYLEYE” açıklamasında açıklamasında bulunan Başkan İlhan Karantina sürecinde zor zamanlardan geçen yerel basını unutmadı . Düzenli olarak iletişim halindeydi.

1 Mayıs İşçi Bayramını da kendi evinin balkonuna pankart asarak kutlayan başkan kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı basın açıklaması ile çok konuşuldu.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.