Kurumsal

@egeideadergi-@dualiteli

Merhaba

Ege İdea Dergi Kadın girişimci Umut Kaşan sorumluluğunda, Kosgeb Kadın Girişimci desteği ile 2017’de yayın hayatına başladı.

 Türkçe – İngilizce düzenli yayınları ile bu güne kadar 12 ayrı konu başlığında yayınlar yapmış olup, her ay mutlaka ulusal nitelikte bir isim ile röportajın da yer aldığı Min. 3000 Ad. Baskı ile Didim, Söke, Kuşadası ve Aydın’da ücretsiz dağıtımlar yapar. Ayrıca 10 TL Satış fiyatı ile çeşitli noktalarda satışı da yapılan Ege İdea Dergi’nin yayınlanmış tüm sayılarını “Dergilik” uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak indirip, ücretsiz yayınlar kategorisinden okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulamasında bu güne kadar yayınlanmış tüm sayılarının ücretsiz okunabildiği pek çok digital platformda yer alan dergimizin düzenli yayınlarının tamamı Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden pek çok okuyucumuza ulaştı.

Turkcell Dergilik uygulaması ‘Android için Google Play & Apple için ise App Store’dan indirilen ve tüm operatörler için ücretsiz bir uygulamadır.

Bölgenin tek Türkçe-İngilizce yayınlarını yapan ve aylık tematik haber yayıncılığı ile Aydın ve Didim’in her kesiminden sosyal yaşama dair sektörel ve güncel haberlerin yanı sıra, arşiv niteliği taşıyan özel araştırma dosyaları, özel röportajları ve tüm zengin içeriği ile birlikte şahıs, kamu resmi ve özel kurum ve işletmelere ait ” Aktüel, Magazin, Turizm, Spor, Sanat, Moda ” konu başlıkları ile Ege İdea Dergi yerel yayıncılık önderliği yapar. Didim’den yayın yapan Ege İdea Dergi her sayısında özel araştırmalar ve kendi özel haberlerini yapan, örnek bir şehir dergisidir.

Son iki yıldır Didim’de yaptığı Yılın Enleri Organizasyonu ile oldukça ses getirmiş, bölge dışından ve yurt dışından da okur ve aboneler geliştirmiştir. www.yilinenlerididim.com sitesi üzerinden yapılan özel anketlerde sitemiz on bin kişiden fazla oylama ve ziyaret almıştır.

Her sayıda mutlaka ulusal nitelikte değer taşıyan özel bir röportaja yer veren Ege idea Dergi bu güne kadar Canan Karatay, Sevgili Elif Dağdeviren, Sevgili Metin Uca, Sevgili Sunay Akın, Sevgili Gülsen Tuncer, Necati ve Saykolar, Zeynep Casalini, Arabesk Kafa, İnci Mercan vb. pek çok sanatçı dostumuz dergimizde konuk oldular.

Bu güne kadar yayınladığımız tüm sayılarımız çok ilgi gördü. İşletme reklamını yapmak ve müşterileri ile iletişim kurmak için dergimizi seçen tüm firmalarımızdan çok olumlu geri bildirimler aldık. Yayıncılığın son derece zor zamanlar geçirdiği son dönemde istediğimiz zaman aralıklarında düzenli yayın yapamasak da pek çok dergi gibi yayıncılık maceramızı sonlandırmadık.

Yılda bir defa yapılan yılın Enleri Özel Sayısı ve Yılın Enleri Organizasyonu ile hiçbir kamu kuruluşundan destek almadan son iki yıldır Didim’de yılın en özel gecesinin organizasyonunun yapıyor ve gündem yaratıyoruz. Tematik sayılarımızda sektörsel özel anket çalışmaları yapıyoruz.  Gerek yerel gerekse de ulusal basında ilçemizi ve firmalarımızı tanıtmaktan Didim dışında temsil yeteneği geliştirmekten de çok mutluyuz.

Yayınlandığı ilk günden bu yana,  gerek editöryal içeriği gerekse de görsel tasarımları ile büyük beğeni toplayan, Didim’de dergi yayıncılığında fark yaratan, örnek alınan yayınlar yapan Bölgenin tek Türkçe İngilizce dergisi olan Ege İdea Dergi, çeşitli kişi kurum ve firmaların reklam tercihleri arasında olup her sayımız gerek baskı yayınlarında gerekse de dijital platformlarda ilgi ile tüketilmektedir. İlginize teşekkür ederiz.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.