Pretty Woman’la Stil Önerileri “Metin Karhan”

PRETTY WOMAN ‘Stil Önerileri’

Pretty Woman'la Stil Önerileri "Metin Karhan"
Pretty Woman’la Stil Önerileri “Metin Karhan”

D-Marin içinde 2 ayrı mağazası ile hizmet veren Pretty Woman Didim’de şıklığın ve kalitenin adresi.

Pretty Woman stil danışmanları önerileri ile kendinizi özel hissedeceğiniz günlük, gece ve özel davetler için, size en uygun kombinler ile siz de kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Pretty Woman size yeni sezonun birbirinden şık çanta, takı ve aksesuarlar ile alternatif şıklık önerileri de sunuyor.  Yaz döneminde 11’e kadar açık mağazaları ve sosyal medya hesaplarından onları takip ederek fırsat ve indirimleri yakalayabilirsiniz.

İdea Dergi okurlarından Didim Sensation Club İşletme Sorumlularından sevgili Metin Karhan Pretty Woman butiğin nazik davetini kırmayarak kendisine önerilen farklı tarz ve kombinler ile D-Marin’de oldukça keyifli zamanlar geçirdiğini ve geriye şık anılar bıraktığını ifade ederek ‘ Anladım ki alışveriş yapmak için hiç de Didim dışına çıkmam gerekmiyormuş. Pretty Woman ‘da bulunan ve bana önerilen stiller benim şıklığıma da çok uygun. Pretty Woman’ın stil danışmanları gerçekten ne istediğinizi ve tarzınızı anlıyorlar. Denediğim her kombini çok sevdim. Beni çok doğru yönlendirdiler, önerilerini mutlaka dikkate alacağım. Bu keyifli günü İdea Dergi’de ölümsüzleştirmek benim için de çok hoş sevimli bir anı olarak’ dedi.

Gelecek sayıda Pretty Woman stil danışmanı ile tepeden tırnağa değişecek, yapılacak özel fotoğraf çekimi ve bu yeni stili ile dergimizde yer alacak şanslı okurumuz siz de olabilirsiniz.

Pretty Woman sizi sosyal medya hesaplarını takip etmeye çağırıyor.

Telefon: 0 256 813 26 26

Pretty Woman is the address for style in Didim with its two stores in D-Marin Didim.

With Pretty Woman’s stylists’s special suggestions, you can create your own style for casual,local and night clothes and feel  special.Pretty woman presents you the new season’s accesories and bags too.

Their stores are open till 23:00 and you can follow them on social media to catch the sales.

One of the Idea Dergi readers and the managers of the Sensation Beach Club, Metin Karhan, accepted their kindly invitation and had a great and stylish time in Pretty Woman. He points; ‘ I realized that its not necessary to go somewhere else out of Didyma for shopping. Pretty woman’s stylish clothes are really suitable for me. The stylists really know your style and what you need. Ireally liked every combination i tried. They gave me great ideas. I’ll take their advices seriously. Making this great day stable with the idea magazine, been a really nice memoryfor me.’’

 

You can be the next lucky reader to change with the style suggestions of pretty woman’s stylist in next month’s issue.

Follow Pretty Woman on social media.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.