HAKAN TANIR ‘Erkek Kazanırsa, Kadın Beğenirse Alır!’

ERKEK KAZANIRSA, KADIN BEĞENİRSE ALIR!  

Ege İdea Dergi Umut Kaşan Röportaj – Hakan Tanır -Kuşadası

Bu ay Didim Home Designer markası ile Kuşadası TNR Konakları’ndayız. Yani yine başka güzel bir evdeyim. Üstelikbu sefer biz Didim’ denKuşadası’na misafiriz.TNR İnşaat’ın keyifle dekore edilmiş örnek proje evlerinden birindeyim. Kuşadası’nda belki de denizi ve buranın keyfini sadece balkonunda kahve içerek bile yaşayabileceğiniz, Didim Home Designer dokunuşları ile iç dekorasyonuna ait her bir detayın size kendinizi iyi hissettirdiği, manzarasına doyamadığım, gördüğüm her dekoratif objeyi tastamam evle bütünleştirmiş bir mekândayım. Balkonunda denize nazır güneş altında keyifle kahvemi yudumlarken kendi kendime sormadan edemiyorum:Acaba hangi şanslı kadınlar bu evlerde oturacak?Evet. Her kim bu evlerden birine sahip olacaksa gerçekten şanslı olmalı… Kim bu Konakların sultanı olmak istemez ki!

Kuşadası’nın çok iyi tanıdığı, bildiği, güvendiği,15 yıldır sektörde olan ve daha önceden İnnovia Park TNR evleri gibi çok beğenilen projelerle kendini ve kalitesini ispatlamış bir şirket TNR Emlak&İnşaat. Firma veyetkilisi Hakan Tanır Bey ile içinde bulunduğum muhteşem evin,Kuşadası TNR Konakları’nın, dekorasyon firmasında tercihi ‘Didim Home Designer’ markası olması sebebi ile sohbetteyiz.

Ege İdea Dergi Umut Kaşan Röportaj – Hakan Tanır -Kuşadası

 

Kuşadası’nın marka değerini yükselttiğini düşündüğüm evleriniz çokgüzel olmuşlar, şimdiden hayırlı olsun. Kuşadası firması olarak“ Didim Home Designer” ile nasıl buluştunuz? Neden Didim Home Designer ile çalıştınız bilmek istiyoruz.

15 yıldır bu sektördeyim, daha çok villalar yapardım daha önce. Gerek Kuşadası’nda gerek bölgede güçlü rakipler var. Amatör ruhu kaybetmeden sektörde var olmayı da iyi bilirim. Gerek Barış Bey olsun, gerek Taner Bey olsun işlerini severek, o amatör ruhu kaybetmeden yapıyorlar. Kendimdeki o heyecanı onlarda da gördüğüm için Didim Home Designer markası ile çalışmayı tercih ettim.

Kaliteden ödün vermeden, son derece ekonomik ve estetik çalışmalar oluşturmak, iyi sunumlar yaratmak, kendinizi, işinizi doğru ifade etmek çok önemli. Üstelik de her sektörde iyiler vardır, farkındayız ki güçlü rakiplerimiz var, bu sebeple ben de yapabildiğim en kaliteli işi yapmak istedim. İş prensibi olarak da ben hep şuna inanırım: ‘Rekabet istiyorsan yaptığın işin en iyisini yapacaksın ve adedi az olacak.’Bu sebeple Didim Home Designer markası ile yollarımız kesişti. İyi iyiyi nerede olsa görür, tanır, bilir. Kuşadası Firması olarak bir Didim Firması olan Didim Home Designer ile çalışmaktan çok mutluyum.

Oldukça lüks, tüm detayları iyi tasarlanmış, çok şık dekore edilmiş, şıklık ve konforun bir arada olduğu bu evlerin nihai alıcıları kim, merak ediyorum. Bu evleri kimler alıyor, ya da alacak? Genellikle yurtdışında yaşamış, memleket hasretlisi ve buranın keyfini yaşamak isteyen, parasını iyi ve kaliteli işler için biriktirmiş kişilerden;lüks ve konfor konusunda oldukça hassas olan Kuveyt’ den talep geliyor. Elbette kendi insanımız da çok seviyor,merak ediyor ve beğeniyor evlerimizi. Ama şunu belirtmem lazım. Arkadaş, bu evin öyle bir manzarası var ki… Kuşadası’nda sayılı güzel manzaralardan! Örnek proje evimize gelen misafirlerimizde şunu fark ettim. Evin dekorasyonunu o kadar seviyorlar ki, manzarasından çok dekorasyonu konuşuluyor. Manzaraya rağmen sunumun konuşulması Didim Home Designer markasının başarısıdır. Şahane bir havuz, seyir terasımız, güneş ve denizi eve taşıyan bir manzarası var. Bizim işimizde de sunum en önemli pazarlama aracıdır. Özellikle kadınlardan o kadar çok “Tablo çok güzel, halı nasıl da uyumlu?Sehpaya bayıldım, dekoratif objeler harika! Şu bambulu detaya bayıldım!” duyuyorum ki, “Şurada da balkonumuz var.” diye bir yönlendirme gereği oluşuyor bende (Gülümsüyor). İyi de biliyorum ki ‘Erkek kazanırsa, kadın beğenirse alır!’. Ne istediğini iyi bilen kadınların evlerimizi çok beğenmeleri bizim için doğru yolda olduğumuzun sinyalidir.

Şu da var tabii Barış Bey işini çok iyi yapan ve aldığı sorumluluğun altından kalkan, pratik, kaliteli ve ekonomik çözüm önerileri ile gelen ve çok severek çalıştığımız bir arkadaşımız. Didim Home Designer’ ın çok profesyonel çalışması gerçeğinin dışında, iş ilişkisinin ötesinde gerçekten bir de dostluk bağı oluştu bizim aramızda. Benbu firma ile çalışmaktan gerçekten mutluyum. Bizim Home Designer Markası ile güvene dayalı bir iş ilişkimiz var. Kendi kalitemizden nasıl eminsek, Home Designer kalitesinden de o kadar eminiz. Bakın ticaretin sihirli kelimesini bolca kullandım: ‘Güven’ çok önemlidir.

Ege İdea Dergi Umut Kaşan Röportaj – Hakan Tanır -Kuşadası

Sloganınız ‘Keyfine de seyrine de doyum olmaz, kalitede şimdi TNR Konakları zamanı…’ gerçekten sizin evlerinizi anlatıyor. Evi ev yapan bu ürünlerin seçimlerinde tüm tasarım Didim Home Designer’a ve Barış Beye mi ait?

Bazen birlikte karar verdik, bazen de Barış Bey kendisi karar verdi. Ben dokunmadan, hissetmeden, koklamadan alışveriş yapamayanlardanım. Hem kaliteyi ararım, hem seçiciyimdir. Ben profesyonellere güvenirim.İnanır mısınız, daha 3 boyutlu görselleri oluşmadan sattığım daireler var. Neden?  Bana güvenirler, itimat ederler de ondan. Ben de neden bazı tercihleri uzmanına bırakırım? Kime güveneceğimi iyi seçerim. Sonra da o güvenin keyfini çıkartırım. Bakın şimdi bizim dairemizde banyo,tuvalet, misafir odası, çocuk odası, mutfak, salon ve balkon bunların hepsinin, evin tüm detaylarının ayrı bir güzelliği ve kalitesi var.

Haber/Röportaj: Umut Kaşan / 2017 –Mayıs- Kuşadası Tnr Konakları
Fotoğraf : Kuşadası Detay Fotoğrafçılık

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.