Nice 5 Yıllara “Ege İdea Dergi”

Bugün Ege İdea Dergi nin resmi kuruluşunun 5. Yıldönümüymüş 😍🙏. #Kosgeb Kadın Girişimci Desteği alarak Didim’de yayın hayatına başlayan #EgeİdeaDergi nin sahibi, editörü, muhabiri, çaycısı, muhasebecisi, temizlikçisi, fotoğrafçısı hatta reklam sorumlusu kişisi olarak beş yıldır durup dinlenmeden koşturduğumu, çift mesai hatta full mesai yaptığımı, hep habere hazır uyuduğumu, çok yazdığımı, çok çizdiğimi ve çok az uyuduğumu ve çok az kazandığımı 🤣 en yakından bilen kişiler sizlersiniz.

Kendi yayınını çıkarmak ideali ile, en ideal yayıncılık örneklerinden olma hayalim ile Türkçe – İngilizce aylık tematik yani her sayısında farklı konu başlıkları ile yayın yapan örnek şehir dergisidir Ege İdea. Didim dışında Didim’i temsil yeteneği geliştirmiş, hiç bir yayınında kamu kurumlarından yayın ve reklam desteği almamış, Yılın En’leri gibi ilk ve en özel, en zor, organizasyonlara imza atmış bağımsız ve ilkeli yayıncılığı ile çok sevilmiş çok okunmuş, çok konuşulmuş, konuşturmuş iyi iş çıkarmış  bağımsız özel yayınlardandır. Doğru örnek olarak gösterilmekten de çok mutluyum.

Bu güne kadar bana inanan, motive eden, destek olan, güç veren, zaman zaman borç veren 🤣canım arkadaşlarıma, benimle yol alan ya da zamanla yollarımızı ayırdığımız birlikte mesai yaptığımız her kim varsa, çalışma arkadaşlarıma, ilk günden bu yana hep yanımda olan tüm işletme, kişi, kurum ve firmalara sonsuz teşekkürlerimle.

Hatırlarsanız bu video 2018 yılıdır. İlk yılın enleri gecemizdi. Aslında ilk 2017 En’leri yaptık ama özel bir gala gecesi yapmıştık. Günlerce gecelerce uyumadan bir hayalin peşinden koştuğum o ilk özel gecemizdir. İlkti. İlkler sahiden özel. https://youtu.be/Rsxz66CAVy8

Evet belki sonrasında daha etkili  En’ler programlar geceler de yaptık ama ben ilk programı paylaşmak istedim. Şanahe #tbt kimler yok ki 🙏🙏🙏 Ben bugün bile izlerken hala çok duygulanırım 🙏 çok ama çok teşekkür ederim #Didim

Umut Kaşan – Ege İdea Dergi

Bir gazeteci ve yayıncı olarak sizlerden ricamdır. Yerel yayınlara güç verin #yerelyayınlar bu ilçenin sesidir. Yerel yayınlar çok önemlidir. Lütfen yerel yayınlarımıza, yayıncılarına sahip çıkın. Öyle zor ki…

Birlikte büyüyeyim. Güç veren güç bulsun, destek veren destek görsün.  Dergimizin bu güne kadar yayınlanmış olan tüm sayıları #turkcelldergilik üzerinden hala indirilip okunuyor. İnternet sitemiz hala aktif, hala sahadayız.

Düzenli aylık en az 80 sayfa içerik, 3 bin AD baskı yaptık. Didim içşn arşiv niteliğinde yayınlar yaptık. Beklemediğimiz kadar çok okunduk. Bir o kadar da sanalda okunduk. Bu okunuyoruz mutluluğu, her zaman tüm yorgunluğumu yok eden tek motivasyon oldu.

Malesef pandemi koşulları ile baskılı yayınlarımıza ve Yılın En’lerine ara verdik. Size minik bir sır vereyim mi evet bugün belki inernet ortamında her cepteyiz, her hanede her sokakta Didim dışından da çok takip edenimiz var ama matbaadan gelen o telefonu özledim.
#egeideadergi ❤🙏 Kurduğum en güzel hayalsin. #didim #jetsosyeteonline #didimdergi #didimjetsosyete #didimjetmagazingazetesi #umutkaşan #hürriyetege #umutkaşanlavitrin 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.