DİDİM ÇAPARİ BALIK IZGARA’YI ÇOK SEVDİ

Değişen işletmecileri, yenilenen yüzü ve hizmetleri ile Didim Çapari Balık Izgara’yı Didim çok sevdi.

didim_capari_balik_izgara_umutkasan
Didim Çapari Balık Izgara

Didimli iş insanları Aslan Balakan, Şahin Bora ve Sedat Kara ortaklığıyla bu yıl, pandemi günlerinde hizmetlerine başlayan, görkemli açılışı ve kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken Didim’e yaz kış hizmet verecek olan Didim Çapari Balık -Izgara gerek lezzetleri, gerek hizmet kalitesi gerekse de yaptığı etkinlik ve programlarla bu yaz Didimlilerden tam puan aldı.

Yaz sezonu boyunca, sevilen sanatçıları misafir ederek, pandemi döneminde Didimlilere moral veren, Ulvi Karakış, Ömer Danış, Tuğçe Kandemir, Mustafa Keser ve Coşkun Sabah ile birbirinden eğlenceli ve unutulmaz gecelere imza atan Didim Çapari Balık Izgara yaptığı  konser ve etkinlikler ile çok konuşuldu.

didim_capari_balik_izgara_umutkasan
Didim Çapari Balık Izgara

Klasik meyhane keyfini ve geleneksel lezzetleri, yenileyerek modern bir anlayışla kendi bünyesinde yeniden harmanlayan Didim Çapari Balık Izgara’da hem balık, hem de mangal ve ızgara keyfi yapmak mümkün. Bununla birlikte Didim’de güne daha erken ve keyif dolu başlamak isteyenler ya da Didim’e tatile gelenler Çapari Balık’ta kahvaltı keyfi de yapabilirler.

Didim’in en gözde koylarından olan 2,5 Koy’da denize karşı, eşsiz manzarası ile Ege’nin birbirinden doğal ürünleriyle bol çeşit ve sınırsız çay ikramıyla sabah kahvaltısı hizmeti de çok sevilen Didim Çapari Balık Izgara’da günün her saatinde taze balık ve meze çeşitleriyle keyifli bir yemek yiyebilir, misafirlerinizi ağırlayabilir özel gün ve kutlamalarınızı unutulmaz kılabilirsiniz. Sınırsız meze çeşitlerinin yanı sıra alkollü ve alkolsüz içeceklerin sunulduğu, canlı müzik programlarına yer veren Çapari Balık Izgara çocuklu aileler için de oldukça konforlu.

didim_capari_balik_izgara_umutkasan
Didim Çapari Balık Izgara

Çocuklar için özel oyun grupları da yer alan, mekanda geniş otopark alanı, eşsiz deniz manzarası ile şehir gürültüsünden uzak olması, lezzetli mutfağı, kalitesi ve konforu ile Didim’in marka değerini yükselten işletmelerden olan Didim Çapari Balık -Izgara yaz kış hizmet açık.

“Umut Kaşan’la Didim’de Hayat” haberidir. Link’e tıklayarak Hürriyet Ege’de yayınlanmış haberimize ulaşabilirsiniz.  www.hurriyet.com.tr

Didim Çapari Balık Izgara
Didim Çapari Balık Izgara

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.