GRUP EFLATUN “GECE HAYATI BU YIL DİDİM’DE HİÇ OLMADIĞI KADAR HAREKETLİ”

ALTINKUM GECELERİ HAREKETLENDİ  “EĞLENMEYİ BİRLİKTE ÇALIP SÖYLEMEYİ ÖZLEMİŞİZ “

Yaşanan Pandemi ve özellikle de karantina günleri sonrasında, yangınlar, seller ve peşi sıra gelen kötü haberler toplumsal moralimizi yerle bir etti. Sıkıntılardan uzaklaşmak, tatilin güneşin ve bir arada olmamın tadını çıkarmak isteyen tatil yapmak için Didim’i seçen tatilciler ve Didimliler moral bulmak ve de gündemin stresinden uzaklaşmak isteyince Altınkum’da gece hayatını yaşatan gece kulübü, barlar, eğlence mekânları gece 23.59’dan sonra gelen sessizliğe rağmen bu yaz yine oldukça hareketliydi.

Grup Eflatun “ Hatta Gece Hayatı Bu Yıl Didim’de Hiç Olmadığı Kadar Hareketli”

Yıllardır Didim’de müzisyenlik yapan Eflatun Bar işletmecileri müzisyen Erdal Duman ve Musa Yıldız “Zor günlerden geçtik, geçiyoruz. Pandemi ve karantina, ardı ardına yaşadığımız tüm kötü ve sevimsiz olaylar hepimizin psikolojisini bozdu. Oysa bir yandan da işler ve hayat telaşı devam ediyor.

Eflatun Bar Altınkum - Didim
Eflatun Bar Altınkum – Didim

Tatil yapmak için koca bir yıl çalışıp belki de şartları zorlayarak Didim’e gelen tatilciler de her şeye rağmen keyifli tatil anıları yaratmak, eğlenmek keyifli vakit geçirmek istiyorlar. Eflatun Bar ailesi ve Grup Eflatun olarak bizler de, misafirlerimizi yaşadığımız tüm olumsuzluklardan arındırmak, ruhlarını beslemek ve keyifli tatil anıları yaratmak için çalışıyoruz.

Eflatun Bar Altınkum - Didim
Eflatun Bar Altınkum – Didim

Biz eğlence sektörü temsilcileri ve emekçileri yaşanan pandemi sebebi ile oldukça uzun bir ara verdik. Birlikte çalıp söylemeyi, sahne almayı çok özlemişiz. Gece 23.59’dan sonra gelen sessizliğe alışamasak da her şeye rağmen yeniden sahne alabilmenin, işimizi yapabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu durum tabii ki performanslarımıza da yansıdı. Sahneden her zamankinden erken ayrılmak  sanatçı olarak performanslarımıza olumlu yansıyor ama işletmeci olarak  bu durumun da normale döneceği günleri bekliyoruz.

Gece hayatı adı üzerinde 23:00 den sonra gece başlıyor. 23:59 da sahneden iniyoruz. O kadar kısıtlı sürede verebileceğimiz en iyi performansı sağlamaya gayret ediyoruz.

Eflatun Bar Altınkum - Didim
Eflatun Bar Altınkum – Didim

Altınkum’da Yat Limanı karşısında yıllardır hizmet veren Eflatun Bar ve müzisyen işletmecileri Erdal Duman ve Musa Yıldız “Moral hepimiz için en büyük sağlık kaynağı ” diyor. “Türkçe Pop” yapan Didim’in sevilen grubu, yenilenen repertuarları yanı sıra 80’ler ve 90’ların en sevilen şarkılarını söylüyor.

Sevilen sanatçılar Erdal Duman ve Musa Yıldız haftanın her günü Eflatun Bar’da sahne alıyor.

“Umut Kaşan’la Didim’de Hayat” haberidir. www.hurriyet.com.tr  Link’e tıklayarak Hürriyet Ege’de yayınlanmış haberimize ulaşabilirsiniz.

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.