Daire Örnek,Dekorasyon Örnek,Dostluk Örnek

Daire Örnek,Dekorasyon Örnek,Dostluk Örnek

Didim Home Designer ile her sayıda birbirinden özel dekore edilmiş ve konforlu evlere gideceğimizi bilmenin verdiği mutluluk ile yeni bir görsel şölene doğru mu yola çıkıyoruz diye soruyoruz Didim Home Designer ‘ın marka yüzü, tasarımcısı ve işletme sorumlusu Barış Aktaş‘a… İdea Dergi olarak biz heyecanlıyız ve Barış bey de her zamanki gibi mütevazı. Örnek daire nedir? diye soruyorum. Öyle ya bir yaşam alanından misafirlikten öte örnek daireye gidiyoruz. Oldum olası sevmem ama ben örnekleri, örnek evlat, örnek eş, örnek kime göre neye göre örnek Barış Bey diyemiyorum tabii kendisine! Ama dinliyorum da onu bir yandan ‘ Örnek daire tasarımı büyük sorumluluk Umut Hanım. Her alıcının beğenisine ve ev sahibinin bütçesine uygun hareket etmek zorundayız diyor. Kalitesi ve emeği sorgulanmayacak inşaatlarda bazen öyle örnek daireler görüyorum ki ben şahsen tasarımcı gözüyle bakınca üzülüyorum. Biz Didim Home Designer olarak fikrimizi önerimizi ortaya koymaya paylaşmaya daima hazırız, arayıp bize sorsunlar nasıl daire yapalım diye… ya da alanında profesyonel başka isimlere sorsunlar. Yıllardır evlerin örnek satış dairelerini dekore ediyoruz tasarlıyoruz. Hangi duvar hangi mobilyayı ister, o duvardaki pencere ya da evin sahip olduğu o manzara hangi tablo ile kendini daha iyi anlatır biliyoruz. Bomboş bir dairedense özenle tasarlanmış, evin kullanım amacını ortaya koyan, kalitesini yansıtan ürünlerle dekore edilmiş daireler de iyi biliyoruz ki her zaman daha çabuk sahibini buluyor.’ Gerçekten kalitesi ile farkını ortaya koyan bir inşaatta özenle keyifle dekore ettik daireleri bunu elbette paylaşmak isterim diyor.

16 dönüm alan üzerinde 18 Bloktan oluşan 108 farklı tipte deniz manzaralı Dublex daireden mi bahsediyorlar? Umuyorum ki hepsini bir günde dolaşmayalım. Ama site o kadar güzel ki örnek daireden önce siteyi dolaşmayı ben de istiyorum. Tamamı birinci sınıf malzeme ile inşa edilen özel dekore edilmiş bu evleri tek tek dolaşmayı kim istemez ki diyorum bir taraftan. Sitedeki Fitness salonu, sauna ve havuz da öyle cezbedici ki özenli peyzajını ve bahçe düzenlemelerini  ötelediğimin farkındayım.

İnşaatın söz sahibi ve Aksoy Konaklarının Satış Pazarlama Müdürü Barış Aksoy söze giriyor. ‘Didim‘de konsept mağazacılık anlamında Didim Home Designer ile çalışmaktan ve dairelerimizin kalitesini ortaya koyabileceğimiz özel dekorasyonu yakalamış olmaktan dolayı oldukça mutluyuz’  Dairelerimizi gezenlerin ve alanların ( ki çoğunu sattık evlerimizin) daha bu güne kadar aldıkları dairenin dekorasyonunu değiştirdiği çok nadirdir. Bu da bizi ayrıca mutlu ediyor.

Volkan Aksoy inşaat kalitesinden bahsederken bir yandan da dairelerin tüm dekorasyonu ile kendisinin bizzat yakından ilgilendiğini Barış Bey’le ortak hareket ettiklerini söylüyor. ‘ Dostluğu ve sağladığı hizmeti ile çok keyif alarak çalışıyoruz Barış Bey’le. Didim Home Designer en ufak bir sorunda bile bizzat yakından ilgileniyor, Barış bey ile işine ve sektöre oldukça hakim olduğu için çözüm odaklı çalışabiliyoruz. İzmir ve İstanbul’ daki büyük firmaları aratmayacak kalitede ve ekonomide hizmet vermesi ile Aksoy Konakları olarak biz de Didim Home Designer ile çalışıyoruz’ diyor. Her bir daireye özel tasarım yapıldığı, kullanılan aksesuar ve malzemelerin kalitesini, şıklığını görünce bu evlerin sahiplerinin ne kadar şanslı olduğunu düşünüyor ve gerçekten örnek dairenin anlamını anlıyorum. Manzaraya karşı bir kahve içerken örnek ev sahibi olası geliyor insanın Aksoy Konaklarını gezerken.

Örnek daire tasarımının ve dekorunun ne kadar önemli olduğunu anlıyorum artık. Koltuklar perdeler ve her bir detay o kadar özenli ki acaba gerçek alıcı olmak ne kadar zordur diyorum. Neticede ben haber için geziyorum daireleri. Bir tanesinde karar vermek ne kadar da zordur kim bilir?

Yolunuz Akbük’e düşerse bu dairelerden birinde oturan bir arkadaşınız varsa ben çay içmeye geliyorum evde misin? Diye sorun lütfen.  Satılmayan örnek daire kaldıysa, onu da gezmeden bu evlerin dekorasyonunu görmeden dönmemenizi tavsiye ederim.

Haber /Ropörtaj : Umut Kaşan / 2017 – Akbük  ( Aksoy Konakları )

Fotoğraf : Özlem  Yeşil / Samsung S8(+)

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.