CS2 (Counter-Strike 2 ) Sınırlı Test daveti göndermeye başladı.

Oyun severler bu gelişmeyi yakından takip ediyor. Counter Strike, merakla beklenen yeni oyunu için seçkin hesaplara Sınırlı Test daveti göndermeye başladı.

Counter Strike 2
CS2 (Counter-Strike 2 ) Sınırlı Test daveti göndermeye başladı.

CS:2 Geçtiğimiz günlerde CS:GO’ya gelen güncelleme ile birlikte CS:2 artık yavaş yavaş açık betaya dönüyor.  Counter-Strike 2, Valve’ın belirsiz davranmasının sonunda nihayet kapalı beta evresinden çıkmaya hazırlanıyor.  1 Eylül’den itibaren herkes tarafından deneyimlenebilen CS2 betası için seçkin hesap olmalısınız. Bu CS2 sınırlı testi için bir ön şart.

Valve, Counter-Strike: Global Offensive’de (CS:GO) seçkin hesaba sahip olan bazı kullanıcılara CS2 erişimi sağladı. Sınırlı test davetinde “Bu testin amacı CS2’nin bir takım özelliklerini çeşitli kullanıcı konfigürasyonlarında değerlendirmek, sunucu altyapısında test yapmak ve geri bildirim toplamaktır.” İfadelerine yer verdi.

Aktif bir rekabetçi derecesi oyunu uzun zamandır oynamayan kullanıcıların CS2 sınırlı testine erişmek için yeterince maç oynayıp derecelerini tazelemeleri gerekiyor. Şartları sağlayan oyuncular steam üzerinden davet geldiğinde oyunu oynayabilecekler.

Counter Strike 2
Counter Strike 2

Counter Strike’ın resmi hesabından yapılan açıklamada, “Bugün, Counter-Strike 2’deki becerinizin kesin bir göstergesi olan CS Rating’i tanıtıyoruz. Bölgesel ve Dünya Liderlik Tabloları ile tam olarak ne durumda olduğunuzu bileceksiniz. Counter-Strike 2’de maç uzunluğu, kazananı belirlemek için uzatmalarla birlikte 12 turluk yarılara dönüşüyor.

Alphan Koca – Ege İdea Dergi ( Didim )

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.