Biliyor musunuz? NO1 Açıldı..!

Biliyor musunuz? NO1 AÇILDI.

Biliyor musunuz? NO1 AÇILDI.
Biliyor musunuz? NO1 AÇILDI.
Nurcan Hanım ve Kamuran Bey

Bir aile işletmesi olan ve başka bir şubesi olmayan No1’i açmak için Nurcan Hanım ve Kamuran Bey birlikte karar vermişler. Oğulları Egeden sonra ikinci çocukları burası… Nurcan Hanım Ankaralı mimar Ceylan Hanım ve tasarımcı Tansu hanımla epeyce fikir alışverişi yapmış… Mekân kadın dayanışması sonucu oluşturulmuş. Ayrıntısı bol, hizmeti ve kalitesi ile konuşulacak özel bir mekân yaratmışlar. Nurcan Hanım ve Kamuran Bey evliliklerindeki uyumu huzuru mekana taşımışlar.

Her bir detay ve ayrıntı kendinizi özel hissetmeniz ve huzurlu bir mekân için araştırılıp seçilmiş. Geleneksel ve modern dokunuşlarla harmanlamışlar No1’i

İşletme anlayışı yüksek hizmet kalitesi.

Bu mekân sizi bambaşka bir lüks ile tanıştırırken fiyat politikası ile yıllardır müdavimi olduğunuz, önceden tanış olduğunuz hissini veriyor.

“Açılışlarında kullandıkları kırmızı halı konsepti oldukça ilgi çekti beğeni aldı.”

Geleneksel Anadolu sepetleri içerisindeki ikram edilen elmalar, keyifli bir yemek sonrası geleneksel bir sunum ile dantelli tepside lokum eşliğinde gelen Türk Kahvesi, fonda özel seçilmiş müzikler, ve mekana özgü mekanın yarattığı huzur sonrası işletmeye edilen her teşekkür içten.

Özel bir akşam yemeği için, misafirlerinizi özenle ağırlamak için, özel davet ve organizasyonlarınızda ya da keyifli iftar yemeklerinde sizin için size özel hazırlanacak özel menüler ile dilediğinizce ağırlanacağınız özel bir mekân No1

No1 Didim’de…

 

 

Do you know? No:1 was opened.

Miss Nurcan and Mr Kamuran decided together to open this family firm. It has no other branch. This place is like the second child of them, after their son, Ege.

Mrs Nurcan took a lot of ideas from the famous architect of Ankara, Mrs Ceylan and the designer Mrs Tansu. This firm was created with a women colloboration. They created a special restaurant with a lot of specialities, a good service and quality. Mrs Nurcan and Mr Kamuran moved their happily marriage to there. Every detail makes you feel special and peaceful. They arranged traditional and modern style together.

Their vision is high quailty and service.

This place introduce you to a quite different quailty Standard and the prices in their menu make you feel like you are a regular customer there for years.

The apples being served in traditional turkish baskets, turkish coffees are being served with turkish delight, special music, Everyone would be thankful for their the peace No:1 gives them

For a special dinner, hosting your guests with care,and for your special organizations No:1 is ready to serve you.

 

Traditional Anatolian apples served in baskets,after a pleasant dinner a traditional presentation platter accompanied by a lace Turkish-delight with Turkish coffee,specially selected music in the background,and site-specific venues for business after the peace created by every one of it’s traditional to thanks each of.For a special dinner to entertain your guests carefully,anjoyable İftar meals,special occasiond and custom designed especially for you with custom menus for you or your organizations you will be free to go in a special place.

No1 in Didyma…

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.