BAHRİ AŞIK – BASIN- YAŞAM BOYU MESLEK ONUR ÖDÜLÜ

Bölgenin tek Türkçe-İngilizce yayınlarını yapan ve çok okunan Dergisi Ege İdea Dergi geleneksel olarak her yıl halk yaptığı oylaması ile Didim’in En iyilerini seçiyor.

Ödül Töreni Gala Gecesinde İş Dünyasından, Esnaflar İçerisinden, Sağlıktan, Sanattan, Dernek ve Sivil Toplum Kuruluşlarından, Spordan, Eğitimden, İnşaat & Yapı Sektöründen, Turizmden, Basından, Magazinden yani Didim’de kendi sektöründe kalitesini ve iyiyi koruyan yaklaşık 150 ödül sahibini buluyor.

Yılın En’leri Gala Gecesinin sunuculuğunu Ege İdea Dergi İmtiyaz sahibi ve Dergi Editörü Umut Kaşan ve aynı zamanda Tolga Soyer yaptı. Ege İdea Dergi 2018 Yılın Enleri ödül törenine her yıl olduğu gibi ilgi ve katılım yine çok yüksekti. “Yılın En’leri Gala Gecesi” TvDEn Ekranlarından Canlı yayınlandı.

CNR Mimarlık & İnşaat Ana Sponsorluğunda Didim Mado, Yonca Yapı , Emin Et , Üç Mevsim Mühendislik Mimarlık ve TN Yapım katkı ve destekleriyle gerçekleşen Ege İdea Dergi Yılın Enleri ödül töreninde son oynadığı Çukur dizisindeki Muhittin abi karakteri ile çok sevilen değerli sanatçı “Nebil Sayın” “ Tiyatro Emek Ödülü ” aldı ve ödüller verdi. Çok sevilen performans grubu “Necati ve Saykolar” sahne aldı. Yılın En’leri gecesi Didim’i bir araya getirdi.

Yılın Enleri Gala Gecesinde EGE İDEA DERGİ YILIN BASIN ENLERİ  ödülleri de sahiplerini buldu. Tüm ödül alan meslektaşlarımızı tebrik ediyor ve seneye yine  Bol Ödüllü ve Eğlenceli bir gecede buluşmayı yürekten diliyoruz.

 • Yaşam Boyu Meslek Onur Ödülü – Bahri Aşık
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın En Çok İzlenen Ulusal Tv Haber Programı -Fatih Portakal / Fox Ana Haber
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın En Çalışkan Habercisi- Erdem Özden -Mavi Didim
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın En İyi Çıkış Yapan Habercisi-Oktay Çiftçi -Manşet Gazetesi
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın En Çok Okunan Yerel Gazetesi / Mavi Didim – Ergun Korkmaz
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın En Çok Takip Edilen Yerel İnternet Haber Sitesi -Kemal & İlknur Etleç / www.didimpostasi.com
 • Didim’de 2018 ‘de Yılın Yerel Yayınlarda Yılın En Çok Okunan Köşe Yazarı -Erdoğan Şahin ( Özgürses )
 • Didim’de 2018 ‘de Editöryal/ Teşekkür Ödülü / Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı -Semra Şener
 • Didim’de 2018 ‘de Editöryal/ Teşekkür Ödülü / TV DEN -Emin Aydın

Konular

E- Bülten

  Sosyal IDEA

  Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.