Yılın ilk iyiliği ! Bu ayakkabılar ihtiyaç sahibi, köy okulundaki öğrenciler için”

Çocuklara olan sevgisi , hassasiyeti ve de düzenlediği birbirinden etkili kampanyalarla tanınan iş insanı ve de müzisyen Vedat Demirhan yine bir köy okulundaki ihtiyaç sahibi öğrenciler için yeni yıl hediyesi olabilecek  ayakkabılar topladı yolladı. “Yeni yıl hediyesi” olan ayakkabılar, yine bir köy okulundaki ihtiyaç sahibi öğrenciler için yola çıktı.

Yılın ilk iyiliği Vedat Demirhan’dan

“İyilik İyidir.” Yılın ilk iyiliği Vedat Demirhan’dan bir köy okuluna doğru yola çıktı.İhtiyaç sahibi çocuklara “Yeni Yıl Hediyeleri” yollayan iş insanı Demirhan ‘İyilik yapmayı seven iyi insanlar sağ olsun. Bana ulaşan, özellikle de köy okullarından gelen, ihtiyaç sahibi öğrencilerin talepleri ben de yakın arkadaş çevreme, eş, dost ve arkadaşlarımla paylaşıyorum. İmece usulü aramızda para topluyor ve çocukların ihtiyaçlarını gidermeye gayret ediyoruz. Bazen az, bazen çok olduğu kadar, elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ben de beni destekleyen iş insanlarına ve arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Daha önce de bir köy okulundaki öğrenciler için 2. El kullanılmayan bisikletler toplayıp, bisikletlerin bakım ve tamirlerini yaptırıp, atıl durumdaki kullanılmayan bisikletleri, köy okulundaki hayali bisiklet binmek olan öğrencilere götürmüştü.  Yaptığı tüm yardımlarda gizliliği ön planda tutan Demirhan, gerek yardım götürdüğü öğrenciler ve de yardımlara destek ya da kaynak olan en başka kendi yakın arkadaş çevresi olmak üzere yardım sağlayan kişilerin de gizliliğine önem veriyor.

Ege İdea Dergi / Didim

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.