Türkiye İşçi Partisi Didim Belediye Başkan Adayı Umut Kaşan

Ben Türkiye İşçi Partisi Didim Belediye Başkan Adayı Umut Kaşan. Beni henüz tanımayanlar ya da daha yakından tanımak isteyenler için sizlere kısaca kendimi tanıtmak isterim.

Türkiye İşçi Partisi Didim Belediye Başkan Adayı Umut Kaşan
Türkiye İşçi Partisi ( TİP) Didim Belediye Başkan Adayı Umut Kaşan / Gazeteci

1976 yılında Antalya’da dünyaya geldim. Annem ve babamın öğretmen olmaları sebebi ile nerdeyse Türkiye’de yaşamadığımız şehir kalmadı. Mesela İlkokulu Urfa / Siverek’te ; Orta Okulu Afyon’da Liseyi Aydın’da Üniversiteyi de Balıkesir’de okudum. Turizm İşletme ve Otelcilik okudum fakat üniversite yıllarımdan bu yana aktif gazetecilik, habercilik yapıyorum. Örgün eğitime tanınan sınavsız ikinci üniversite ile okul hayatım hiç bitmedi ikinci üniversite kapsamında uzun yıllardır AÖF’de Davranış Bilimleri ve Sosyoloji öğrencisiyim. 1995 yılından bu yana Didim’de yaşıyorum. Kendime ait bir reklam ajansının işçisiyim. Reklamcılık, yayıncılık, editörlük ve habercilik dışında, MEB Sertifikalı Yaratıcı Drama Öğretmeniyim. Bir dönem Didim Belediyesinde Özel Kalem ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü ile belediyecilik hizmeti deneyimi edindim. Didim’i çok yakından tanıyorum, Didim’in, Didimlinin yaşadığı tüm sorunları da yıllarca çok yakından takip ettim. Çözüm yolları aradım.

Didim’i iyi tanıyorum, Didim’i seviyorum.

Bir erkek kedinin ve bir kız evladın annesiyim. Çevre, hayvan ve doğa dostu bir aktivistim. Sosyalistim. Samimiyim, çalışkanım, mücadeleciyim, inatçıyım. Herkesin aklında kendini yaşadığı yere ait hisseden, yaşadığı yeri daha da güzelleştirmek isteyen bir Umut olarak yer almak isterim. Türkiye İşçi Partisi Didim Belediye Başkan Adayı olarak bu zor ve önemli sorumluluğun altından kalkabilecek yeterli bilgi ve donanıma sahibim. Daha yaşanabilir, sürdürülebilir bir gelecek ve Didim için mücadele ediyorum. Ortamlarda Değişmek Şart diye bağıran Tip’li o kadın aday benim.

Kitabın tam da ortasından konuşacağım. ARTIK YETER!

Didim gibi kalbi soldan atan bir şehir sürekli yaşadığı bu ritim bozukluğunu hak etmemektedir. Sürekli kalp çarpıntısı, karın ağrısı yaşayan bir Didim’de bir arada, sağlıklı, mutlu, huzurlu, olmamız mümkün değildir. Didim’in algıları ve ayarları ile oynayanlar için “Fabrika Ayarlarına Dön” seçeneği ile Türkiye İşçi Partisi Didim Belediye Başkan Adayı olarak oylarınıza talibim. Didim’e kamucu, halkçı, Sosyalist Sosyalist belediyeciliğin çok yakışacağını biliyorum.

Türkiye işçi Partisine vereceğiniz her oy köhneleşmiş bu siyasi anlayış yüzünden Umudunu kaybetmiş her Didimli için tüm umutsuzlar için umut olacaktır. Didim halkı diretmelere, dayatmalara mahkum değildir.

Halkımız Seçeneksiz değildir. Değişim Şart! Tip varsa Umut var.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.