Taklitler Aslını Yaşatır / Pretty Woman

Taklitler Aslını Yaşatır / Pretty Woman
Taklitler Aslını Yaşatır / Pretty Woman

Taklitler Aslını Yaşatır 

Marka  giymek mi ? Marka gibi giyinmek mi? İşte bütün mesele bu…

Ne ünlüler duyduk çantası sahte diye havalimanı kapılarında asılı kalan, ne ünlüler de gördük üstündeki markaların içinde rezil olan. Stil sahibi olmanın marka sahibi olmaya bakmadığı gibi markanın da stil sahibi yapmayacağı gerçeği  iki ucu boklu değnek. Zenginin markası züğürdün çenesini yorarmış, fakir de evindeki altın topuyla mutluymuş. Markadan aldım bir tane, pazardan aldım yüz tane.Tabiri caizse pazardan giyinirim iyi giyinirim markaya tonlarca para vermem diyenlerin de parayı bulunca mağazalara soluksuz gittikleri nankör bir dünya.

Taklitler Aslını Yaşatır / Pretty Woman
Taklitler Aslını Yaşatır / Pretty Woman

Ne demiş Coco Chanel ‘Kötü giyinirseniz elbisenizi hatırlarlar, iyi giyinirseniz elbisenin içindekini kadını hatırlarlar ’ elbette bunu boşuna dememiş modanın ta kendisi olan. Vazgeçilmez olmak için farklı olmanız gerekir denildiyse de illa marka giyin demedi ki hiç kimse. Zaten de kim verecek ki kamyon parasını bir elbiseye… her evin tuzu ayrı kuru.

Çok şık giyiniyorsun maşallah.’dedirtmenin parayla olmadığı bir dünyada Ellie Saab’ın defilesindeki elbisenin aynısını istiyorum demek de, gözümüzün hep markalarda olması ve onların imzası olmasa da bizim imzamızla da giyinebileceğimiz gerçeğidir moda.Yüksek beller düşer yükselir  yeter ki canımız sağ olsun. Dünya değişir, gelişir, değişmeyen tek şey stiliniz olsun. Çiçekler yaşa başa bakmaz her markanın çiçeğine de güven olmaz.Deniz de kum dünyada marka.Hepsi var olduğu sürece ne sırtımız yere gelir ne stilimiz.Güneşte UVA Bizde Para  Bronz tene de ne 🙂 gider hava.

Murat Doğu

Tel : 0 256 813 26 26 – 0 256 813 60 10

ADRES : Çamlık Mahallesi, Paşa caddesi No:4/1 4/D D-Marin / Didim / Aydın

Facebook:prettywomandidim  = prettywomandmarin

İnstagram: prettywomandidim = prettywomandmarin

 

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.