Nedir bu yaşlı erkek egolarından çektiğimiz?

Nedir bu yaşlı erkek egolarından çektiğimiz?

Nedir bu yaşlı erkek egolarından çektiğimiz?
Obsesif Cadı

Nereye gitsem bu tiplerin varlığını bir şekilde hissederim. Kendine bile özsaygısı olmadığı için çöplükten bir alt yapı ile dolu olduğunu hemen farkedersiniz. Siz istediğiniz kadar mütevazi ve anlamaya çalışarak sorun çözmeye adayın kendinizi. Mutlaka size de illallah ettirirler. Boş özgüven patlamalarınız yüzünden çevrenizdeki insanlara rahatsızlık verdiğinizin farkında mısınız acaba? Hayatınızın büyük ihtimalle yüzde 80’ni çalışıp mal mülk edinme derdiyle geçirdiniz sayın amcacım. Evladiyelik yapabildiğinize de şüphem yok! O zaten Allah’ın emri ki mal varlığınızı saymaktan kitap okumaya ya da sosyalleşmeye zamanınız kalmamış ve yine eminim ki her eğlenceyi pavyon kültürüyle bir tutmuş ve sıfır entellektüellikle ruhunuza manevi hiçbir anlam katamadan göçüp gideceksiniz bu dünyadan.
Ölmeden önce yapmanız gerekenler listesinde yalnız gördüğünüz , yüzünüze her gülen kadının sizinle flört etmek istediği düşüncesini kafanızdan silmeniz gerek! Bu tek kurallık reçete belki az da olsa insanları sizin gibi yürüyen zararlı organizmalardan korur.
Yoruyorsunuz size duyulan saygıyı yanlış anlıyorsunuz gülen insanlara düşmansınız! Çalışan kadınlardan korkuyorsunuz. Ama biz sizden korkmuyoruz. Bu konuda tek dertliler sadece kadınlar da değil diye düşünüyorum . Bu her gördüğüne asılma yıldıran ısrarcı tavırlarınız sizin bütün ilişkilerinizde korkunç bir döngü oluşturmuştur. Çocuklarınız iş arkadaşlarınız eşiniz ve belki de bakkalınız bile sizden yılmıştır eminim .Bu gibi durumlarda zor olsa da dilimi olabildiğince saygı çerçevesinde dolandırdım sözcüklerimi seçerken. Bundan sonra burdayım. Benim adım Obsesif Cadı ve Merhaba DİDİM’liler.

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.