KULLANMAYAN KALMADI ! BALKONDAN BAHÇEYE HER YERDE PVC SİSTEMLERİ KULLANIYORUZ

Balkonlarımızda ve evlerimizde daha uzun süreler vakit geçirdikçe, kaçınılmaz olarak balkonlarımızda yapısal değişikliklere gittik. Neredeyse Didim’de balkonunu elden geçirmeyen, yenilemeyen kalmadı. Plastik pencereler ve kapılar mekânların aydınlatılmasından ses ve ısı dolaşımına kadar yaşam alanlarının temel öğesi olarak görev yapan vazgeçilmez yapı elemanları olarak PVC sistemleri artık hayatımızdalar.

Bu durumu iyi bilen ütetici firmalar da PVC kapı ve pencere sistemlerinin tasarımlarında artık yaşam konforunuz kadar tasarruf ve verimli kullanım da göz önünde bulundurur hale geldi.

alizan_yapi_didim_firatpen
DİDİM FIRATPEN – ALİZAN YAPI – 0 535 396 68 48

Didim’in kalitesi ve hizmeti ile fark yaratan firmalarından Alizan Yapı- Didim Fıratpen Ana bayii işyetme yetkilisi Hüseyin Upçin bu konuda şöyle diyor. “ PVC sistemleri, pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup yaşam alanlarınızı estetik çözümlerle güzelleştirir, aksesuar sistemleriyle güvenliğinizi artırır, doğadan esinlenen lamine renk seçenekleriyle dekoratif evlerin ihtiyacına göre konforlu çözümler sunuyor ve tercih ediliyoruz ” diyor.

“Günümüz kentleri de artık çok gürültülü… Daha konforlu bir yaşam için iş yerlerinde ve yaşam alanlarında ses yalıtımına verilen önem de gitgide artıyor. Akustik yalıtımı üst düzeyde gerçekleştiren PVC Kapı ve Pencere Sitemleri, alüminyum ve ahşap pencerelerden daha yüksek termal ve akustik yalıtım yeteneklerine sahiptir. Binalarda pencerelerden kaçan % 28 oranındaki enerji kaybını önlüyoruz. Bakımı kolay, uzun ömürlü ve rengi solmayan dayanıklı sistemler olduğu için tercih ediliyor” diyor.

PVC Pencere ve Kapı Sistemlerinde pivot pencere, yalıtımlı tam otomatik paralel sürme, monoblok panjur sistemleri, çift kanat açılımlı adaptörlü pencere, kepenk sistemleri, katlanır kapı gibi alternatiflerle, evlerin ihtiyacına göre kaliteli ve konforlu çözümler sunuyor ve tercih ediliyorlar.

Efeler Mahallesi, Ege Caddesi No.149- A Didim/Aydın adresinde hizmet veren Alizan Yapı , Didim Fıratpen Ana bayii olup garanti ile ölçülerinize uygun pencere ve kapı imalatı yanı sıra, farklı marka ve modellerde geniş bir kapı ve pencere yelpazesine sahip.

Altınled Aydınlatma & Reklam ile çözüm ortaklığı yapan Alizan Yapı en kaliteli ve en ekonomik çözümlerle anahtar teslimi tamirat işleri, tadilat tamirat dekorasyon, aydınlatma ve reklam hizmetleri ile sektöründe önderlik yapıyor.

Projelerinize uygun PVC pencere ve kapı serileri ile doğru yalıtım çözümleri önererek yaşam konforunuzu yükseltiyoruz. Kaliteli, ekonomik ve sağlıklı çözümler sunuyoruz. Projelerinize ücretsiz danışmanlık hizmeti ve tüm pencere ve kapılar için resmi bir garanti veriyoruz, işin maliyeti ve doğru malzeme seçimi konusunda gereken bilgiyi projelendirme ve de fiyatlandırma aşamasında sunuyoruz. Ustalarımızın her biri konusunda uzmandır, en ekonomik ve gerçekçi yaklaşımlarla çözümler sunuyoruz. Yapı konut ve de yeni başlayacak tüm projeleriniz için özenle uzun vadeli ve garantili hizmet veriyor, işi zamanında ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile teslim ediyoruz.

Altınled Aydınlatma ve Reklam- Muzaffer Altıntaş - 0 533 442 70 39
Altınled Aydınlatma ve Reklam- Muzaffer Altıntaş – 0 533 442 70 39

Çözüm ortağımız Altınled Aydınlatma ve Reklam olarak da Muzaffer Altıntaş ile evlerde ve iş yerlerinde dekoratif, sağlıklı ve uzun ömürlü aydınlatma ve reklama dair çözümleri sunuyoruz.

Açık Hava Reklamları, Pleksi Kabartma, Paslanmaz Kutu Tabela Alüminyum Dekupe, Vinil Tabela, Pleksi Kutu Tabela, Totem – Cephe Tabela, Cam Kumlama, Dijital Baskı, One Way Vision gibi  reklama dair Tabela, Dijital Baskı, Folyo Uygulama, her türlü LED Aydınlatma, Lineer LED Aydınlatma, Wallwasher-RGB LED Bar – Dmx Kontrol , yerli üretim Armatürler, Tabela-Dijital Baskı- Folyo Uygulama gibi bize gelen talepler doğrultusunda ekonomik, dekoratif, sağlıklı ve uzun ömürlü reklama dair çözümler oluşturuyor Altınled Aydınlatma ve Reklam.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.