İşini Aşk ile Yapanlar

İşini Aşk ile Yapanlar

Yine yeni bir sayı ile sizlerleyiz.

Hemen her şeyden önce ilk sayımız sonrasında göstermiş olduğunuz, anlayışa, ilgiye, sevgiye çok teşekkür ederiz. 2017 nin ilk günlerinde en mutlu şehir dergisi de biz olduk galiba. Bundan böyle en özel anlarınızda mutluluğunuzu sizinle, ve sevdiklerinizle paylaşmak istiyoruz. Yeni işinizi ‘Siftah’ sayfamızda, yeni ailenizi ‘ Evlendik Mutluyuz ’ sayfamızda ve de ailenizin en yeni üyesini ‘Merhaba! Hoş Geldin Bebek’ sayfamızda, yani siz istedikçe ve bizlerle mutluluğunuzu paylaştıkça dergimiz de sizinle olacak. En güzel anılarınızda sizinle olmak istiyoruz. Her ay için yeni süprizlerimiz de olacak.

Şubat ayı Didim’de aşk dolu geçti. Sadece 14 Şubat’tan bahsetmiyorum. Çünkü Didim’de aşk var. Didim’de İşini Aşkla Yapanlar var. İşini aşkla yapanlarla dolu bu sayımızı keyifle okuyunuz. Yeni sayıda da Didim’in kahraman kadınlar’ı olacak.

Hasan Fehmi Ketenci üstadın, çok değerli akademisyenin dergimizde bizlerle olması bizim için büyük bir güç ve bir onurdur… Dergimizin kadın kahramanları da onlar, Tijen, Şeyma, Hicran, Emine ve herkes ona Ecem dese de Leyla, Belgin, Özgür, Sebahat onlar görünmeyen bilinmeyen kahramanlar.

Bu arada isteyene ücretsiz dağıtım yaptığımız halde gerek dergimize koyduğumuz küçük bedeli ısrarla vermek isteyen, abonemiz olmak isteyen, tanıtımlarını yapmak için Dergimizi seçerek dergimizin sizlere ulaşmasını sağlayan, destek olan, var eden var olsun. Siz devam dedikçe devam eden Didim’in şehir dergisi olsun.

Dilek, öneri, istek, talep ve her türlü eleştirileriniz lütfen için bize ulaşınız.

Mail: [email protected] Facebook:@didimdergi Witter:@didimderg

İşini Aşk ile Yapanlar
İşini Aşk ile Yapanlar

Here we are with our new issue.Firstly, thank you all for all your interest,understanding and love. We have been the happiest city magazine of early 2017. From now, we are here to share your happiness and special moments with our “siftah”, “we got happily married” and “welcome to the world, baby” pages. We want to be with you in your beautiful times.

We’ll have surprises for you each month. February had been full of love for Didyma. Im not just talking about Valentine’s Day, because there is love in didyma everytime. We got people in Didyma who do their job with love. Enjoy our issue, full of the people who love their job. Next month, we’ll show you the heroines of Didyma.

Its an honour to be with the doyen Hasan Fehmi Ketenci in our magazine. And the secret heroines of our magazine; Tijen,Seyma,Leyla Ecem,Hicran, Emine, Belgin, Ozgur and Sebahat.

By the way, we present our thanks to the ones who want to support us with insisting to pay our magazine’s little price although we route our magazine for free, thanks to the ones who want to be subscriber and the ones who choose us for their commercials. We’ll go on this way with your support.

For all your critics, wishes and advices, connect to us:

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.