HALİS CANPOLAT  “ÖNCE EĞİTİM , SORUMLULUK HİSSEDİYORUZ”

DİDİM SINAV KOLEJİ FARK YARATACAK

didim_sinav_koleji
didim_sinav_koleji

15 yıldır Didim’de eğitim alanlında sorumluluk taşıyan, Didim’in ilk Fen Lisesini açan kurum olma özelliği ile eğitim camiasında faaliyetleri ve başarıları örnek gösterilen Didim Sınav Eğitim Kurumları Anaokul- İlkokul-Ortaokul eğitimleri ile yeni binasında hizmet verecek olan Didim Sınav Koleji yüz yüze eğitim ile birlikte 2021-2022 Eğitim sezonunda eğitim-öğretim faaliyetlerine yeni adreslerinde başladı.

didim_sinav_koleji
didim_sinav_koleji

Didim Sınav Eğitim Kurumlarının kurucu öğretmeni Halis Canpolat  “İlçede 15 yıllık eğitim sürecimizde Didim, Aydın ve Türkiye dereceleri noktasında birçok başarı elde ettik. Fen Lisesi çatısı altında halen ilçede faaliyet gösteriyoruz ve sorumluluk taşıyoruz. Özellikle hem liselere giriş, hem de üniversiteye giriş sınavlarında birçok öğrencimiz dereceye girdi. Bu başarılarımız artık Anaokul, İlkokul ve Ortaokul düzeyine taşıma içerisine girdik.

DİDİM SINAV KOLEJİ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN

Yıllardır devam eden ilkeli çalışma sistemimiz tecrübeli ve disiplinli kadromuzla Didim’de eğitim-öğretim alanında açtığımız yeni çığırları ‘Didim Sınav Koleji’ adıyla devam ettireceğiz.

Bünyemize kattığımız, baştan sona yenilediğimiz yeni okulumuz Sınav Koleji ile öğrencilerimizin geleceğine yön vermeye devam edeceğiz. Eğitimin son derece önemli hale geldiği günümüzde biz de yılların verdiği birikim, tecrübe ve kaliteyi yeni okulumuzda da sürdürmeye devam edeceğiz. Sürecin hem ilçemiz eğitim camiasına hem de ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

OKULDA BİR KEDİ! 

2021- 2022 Eğitim öğretim yılında faaliyetine başlayan Didim Sınav Koleji yeni adresinde ve yenilenen derslik, okul ve eğitim materyalleri ile okulunu tanıttığı reklam filmi ile herkesi şaşırttı.

didim_sinav_koleji
OKULDA BİR KEDİ

Oldukça beğeni toplayan reklam filmi için Didim Sınav Koleji Kurucu Müdür’ü Halis Canpolat reklam filmine gelen övgüden ve ilgiden çok memnun olduklarını ifade ederek “Pandemi sürecinde malum sebepler ile uzun süre yüzyüre eğitime ara vermek durumunda kaldık. Süreçte uzaktan eğitim esansında zaman zaman öğrencilerimizin çalışma masasında, kameranın en önünde, bazen de bir öğrenci gibi bir sıra arkada, hatta bazen de bir veli merakı ile en önde öğrencilerimizin kedilerini gördük.  Galiba öğrencilerimiz kadar kedi gördük. Yeni adresimizde yeni okulumuz Didim Sınav Koleji’ni tanıtmak istediğimize dair yaptığımız ön görüşmede Umut hanım’a sohbet arasında kendisine bu detayı verdik. Umut hanım kendisi bize bu yaratıcı öneri ile geldiğinde hiç tereddütsüz okulumuzun tanıtım filmini bir kedi ile çekmeyi kabul ettik.

didim_sinav_koleji
OKULDA BİR KEDİ

Klasik şöyle iyiyiz, böyle başarılıyız demeden üstelik eleştirel bir bakış açısıyla, okulumuzu ve eğitimlerini tanıtan, bizi çok iyi anlatan bir film çıkardılar. Çok mutluyuz. Başta Umut Kaşan’a ve bu özel tanıtım filmimize emek veren tüm ekibine bu vesile ile teşekkür etmek isterim. Okulumuzda her detayı inceleyen, bizi sorgulayan, oyuncumuz meraklı kedi Pati’ye de çok teşekkür ederiz.

Eğitim ve öğretim bir bütündür, öğrencilerimizi velilerimizi dinliyor, görüş ve eleştirilerini dikkate alıyor başarıya giden yolda birlikte hareket ediyoruz. Tanıtım filmimizde bu durumu da doğru ifade edebildiğimizi düşünüyorum. Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır. Didim’de eğitimde marka olan Sınav Eğitim Kurumları Anaokul, İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimiz için hizmet veren Didim Sınav Koleji olarak 2021- 2022 Eğitim öğretim yılında tüm öğrencilerimize, öğretmen, yönetici ve eğitim camiasına başarılı ve kesintisiz bir öğretim yılı dileriz” dedi.

“Umut Kaşan’la Didim’de Hayat” haberidir. www.hurriyet.com.tr link’e tıklayarak Hürriyet Ege’de yayınlanmış haberimize ulaşabilirsiniz.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.