Didim’li Sanatçı Vedat Demirhan Didim Amfi Tiyatro’da temsili konser verdi, teşekkür etti.

Didim’in kültür, sanat ve eğlence faaliyetleri için çok önemli bir dönüm noktası olan, büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak olan, Didim Belediyesi tarafından yapımına 2021 yılının Eylül ayında başlanan Didim Amfi Tiyatro’nun çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Didim Belediyesi’nin hizmete açtığı tasarımında yine Didim’de bulunan Milet Antik Kenti’nden esinlenilen, içerisinde otopark, restoran ve birçok aktivitenin gerçekleştirilmesine olanak sağlayan konferans salonlarını barındıran Didim Amfi Tiyatro, inanıyoruz ki büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak.

Didim 2’nci Koy’da yükselen, içerisinde 3 bin 500 kişilik etkinlik alanının yanı sıra restoran, otopark ve birçok aktivitenin gerçekleştirilebileceği alanları barındıran Didim Amfi Tiyatro Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılacağı görkemli bir tören ile 23 Haziran Perşembe günü açılış yapacak. Açılış töreni günü Didim sürpriz birçok etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

Didim’li Sanatçı Vedat Demirhan Didim Amfi Tiyatro’da temsili konser verdi
Didim’li Sanatçı Vedat Demirhan Didim Amfi Tiyatro’da temsili konser verdi

Didim Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Kurucu Eğitmenlerinden olan sanatçı Vedat Demirhan Didim Amfi Tiyatro’nun Didim’in eğlence, sanat ve kültür faaliyetlerinde gerçek bir dönüm noktası olduğunun altını çizerek, emeği geçenlere teşekkür etmek için Didim Amfi Tiyatro’da temsili konser verdi.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.