Didim’e Yakışan Marka  / Didim Home

Didim'e Yakışan Marka  / Didim Home
Didim’e Yakışan Marka  / Didim Home

Didim’e Yakışan Marka  / Didim Home Designer

Yıllarca Didim’de konsept mağazanın eksikliğini yaşadık. Genellikle birbirinden özel ürününü ortaya koyan mağazaların dekoru ve hizmet şekli bile aynı iken biz de kendi markamızı yaratırken özellikle de tam bu sebeple farkımızı ortaya koyabilmek adına önce mağazamıza çok özen gösterdik.  Kişiler evlerinde nasıl yaşıyorlarsa biz de mağazamızı aynı samimiyet konfor ve özenle dekore ettik. Mağazamızda gereken farklılığı yaratınca, sonrasında da hizmette ve kalitede farkımızı ortaya koyduk. Tasarımın ne denli önemli olduğunu iyi biliyor ve Didim’e tasarım getirdiğimize inanıyoruz.

Didim'e Yakışan Marka  / Didim Home
Didim’e Yakışan Marka  / Didim Home
Didim'e Yakışan Marka  / Didim Home
Didim’e Yakışan Marka  / Didim Home

Mobilyanın yanı sıra aksesuar, aydınlatma, iç mekân tasarımı konularında da hizmet veriyoruz. Modern çizgilere sahip özgün mobilyalarımız kadar uyku gruplarında da oldukça zengin bir çeşitliliğimiz var. Bizim mağazamızda kimse gördüğü ürünü takım olarak almak zorunda değil. Biz de bunun için oturma gruplarını bazı mobilyaları arzu edilen renk ve ebatlara göre evinizin özel ölçülerine ve tarzınıza göre imal edilebiliyoruz. Butik özelliğimiz de buradan kaynaklanıyor. Yurtdışından da müşterilerimiz var. Şehir dışında ya da yurt dışında olan müşterilerimize online hizmet sunuyoruz. Müşterilerimiz evlerine geldiklerinde vakit kaybetmeden tatil yapmak istiyorlar, biz de onları tatilde ev işleri ile uğraşma yükünden kurtarıyoruz.

Müşteri odaklı yapımız ve kişiye özel hizmetimiz ve sunumumuzla tasarım bir mağaza olarak daha çok ve farklı noktalarda olmayı hedefliyoruz.  Dünyanın neresinde mağaza çarsak açalım Didim Home Designer markası ile Didim’in adı da orada olacak. Bundan gurur duyuyoruz. Markalaşma ve kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu güne kadar bizi tercih eden tüm müşterilerimize de İdea dergi aracılığı ile bir kere daha teşekkür ederiz. Daha iyi hizmet daha fazla hizmet için Didim’in tercih edilen markası olarak aşka çalışmaya devam edeceğiz.

Didim Home Designer Didim’in en önemli tarihi ve turistik marka değerlerinden Didim Apollon Tapınağında İdea Dergi için özel fotoğraf çekiminde…:)

 

Facebook = didimhomedesigner

İnstagram = didimhomedesigner

 

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.