Didim Tanıtım Filmi Voices Gazetesi’nin Didim’e Armağanıdır

Voices Gazetesi ana sponsorluğunda çektiğimiz #DidimTanıtımFilmi Didim’e hediyemizdir.

Teşekkürler Voices Newspaper

Didim’in daha geniş kitlelere tanıtılması ve markalaşması adına kurgusuz, modelsiz doğal çekimlerle en güzel zamanlarda en güzel açılarda Didim’in doğal, tarihi ve turistik güzellikleri ile Didim arşiv niteliğinde kayıt altına aldık.

#Didim deniz, kum, güneş üçlüsünden çok daha fazlasına sahiptir.

Memleketin hatta Dünya’nın dört bir yanından yaşanan göçler ile Didim gerçek bir #barış ve #huzur şehridir. Didim’in Ege Üniversitesi raporu ile insan sağlığına iyi geldiği tescillenmiş havası başta astım hastalığı olmak üzere pek çok hastalığa iyi gelir. Özellikle yaşadığımız sıkıntılı pandemi günlerinde şifa kaynağı özel bir havaya sahip Didim tarihi turistik ve doğal güzellikleri kadar, kültürel öğeleri ile de gerçek bir turizm cennetidir.

Didim Tanıtım Filmi #YaşayanŞehirDidim projesini Umut Kaşan geliştirdi. Voices Gazetesi sponsor oldu. Bir başka özel yayıncı sponsorluğunda çektik çok mutluyum. Didim’i Videdex Dijital Ajans görüntüledi. Gece gündüz Didim ve çevresinden arşiv niteliği taşıyan doğal, kurgusuz ve kusursuz Didim görüntüleri topladık.

Başta Aydın İl Kültür Müdürü do. Dr. Umut Tuncer olmak üzere çekimler boyunca tüm resmi kurumlar destekleri sundular, kolaylık sağladılar. Destek ve katkılarını esirgemeyen kişi kurum ve firmalara minnet doluyum.

Filmin proje araştırmasından, son halini almasına kadar “Tarihsel Süreçte Didim’de Yaşanan Göçlerin Turizm Bağlamında İncelenmesi” başlıklı doktora tezive “İkinci Hayatların Kenti Didim” başlıklı kitap bölümünün yazarı, Didim’i çok yakından inceleyen ve birçok akademik araştırmasına Didim’i konu edinen Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Turizm Fakültesi Öğretim Elemanı akademisyen Didim’i çok seven Dr. Arzu Toker her aşamasında destek verdi.

Didim tanıtım filminin çok özel fon müziği yine Didim’li sanatçı Elvan Telyakar’ın bestesi olup, çok kısa sürede yeniden aranjesini müzisyen Ömer Can Özüaydın yaptı. Diliyorum ki bizim çektiğimiz Didim’i izleyince sizler de beğenir, kendi hesaplarından paylaşarak beğeninizi ortaya koyar, Didim’in adının daha çok kişiye ulaşmasına katkı sunarsınız.

Teşekkürlerimle #UmutKaşan

Proje Koordinatörü ve Yapım: Umut Kaşan – #Ajansİdea
Yönetmen : #UmutKaşan
Proje Araştırma ve Geliştirme : Dr. #ArzuToker
Görüntüleme – Post Prodüksiyon : #BurakKuzucu – #ViddexDijitalAjans
Müzik : #ElvanTelyakar
Yeniden Aranje: #ÖmercanÖzüaydın

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.