Didim Neşe Çay Evi Açıldı

Didim’in sevilen iş insanlarından Mete Telyakar ve Orhan Genç yatırımıyla bugün Didim’de hizmetine başlayan ‘Herşeyi salla, çayı demle’ sloganı ile görkemli bir açılış yaparak hizmetine başlayan Neşe Çay Evi’nin açılışını Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, Didim Esnaf Odası Başkanı Şerif Erul ve Neşe Çay Fabrikası kurucularından İdris Avanos birlikte yaptılar.

Didim Neşe Çay Evi Açıldı
Didim Neşe Çay Evi Açıldı

52 çeşit özel ve yerli üretim çay yapan, 1988 yılında Rize’in Çayeli ilçesinde kurulan Neşe Çay fabrikası ile başlayan Neşe Çay bugün Didim’de açılan Neşe Çay Evi ile büyüyerek yoluna devam ediyor.

Türkiye geneli franchise veren Neşe Çay markasının Cafe Konsepti ile bugün açılan günden güne büyüyen markanın Didim Neşe Çay Evi dışında Ankara- Sivas ve Rize’de de kafeleri bulunuyor.

Geleneksel Karadeniz lezzetlerinin, kahvaltı çeşitlerinin ve çayın yanına yakışan tüm atıştırmalık lezzetleri bulabileceğiniz Neşe Çay Evlerinde aynı zamanda çay satışı da yapılıyor.

Didim Neşe Çay evi açılışı için Didim’e gelen Neşe Çay kurucu fabrika sahibi İdris Avanos açışışta yaptığı açıklamada ‘ Ülkemiz ve milletimiz adına biz de varız. Biz de üretmeli ve ürettiklerimizi kutsal bayrağımızın gölgesinde daha ötelere taşımak için 1988 yılında Rize Çayeli ilçesinde Neşe Çay fabrikamızın kuruluşunu tamamlayarak başladığımız bu süreçte; hayallerimize hiçbir durumda ve zorlukta sınır koymadık. Türk Çayına değer kazandırmak ve uluslararası arenada çayımızın hak ettiği konuma ulaşması için elimizden gelen emek fikir ve hayali vazgeçişlerle söndüremedik.

Neşe Çay olarak uzun yıllardır yaptığımız Ar-Ge çalışmaları neticesinde gerekli plan ve programları yaparak çıktığımız bu yolda her geçen gün ailemize ve hayalimize yeni üyelerimiz eklendi büyümemize vesile oldular. Neşe Çay Evleri Projemizi yaşatan ve büyüten tüm ekip arkadaşlarıma, çalışma arkadaşlarıma huzurlanızıda teşekkür ediyor ve bugün burada açılışını yaptığımız Didim Şubemizin Didim Neşe Çay Evi’nin hayırlara vesile olmasını diliyor siz misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum.’ Dedi.

Didim Neşe Çay Evi Açıldı
Didim Neşe Çay Evi Açıldı

Açılış sunuculuğunu gazeteci Umut Kaşan’ın yaptığı Didim Neşe Çay Evi‘nin açılışına gösterilen ilgi büyüktü. Tüm konukları ile yakından ilgilenen yatırımcı Mete Telyakar ve Orhan Genç açılışa gelen, çiçek ve mesajlari ile kendikerini açılış günü yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür ettiler.

Didim Neşe Çay Evi Açıldı
Didim Neşe Çay Evi Açıldı

Haber : Umut Kaşan – Ege İdea Dergi

Not : Açılışı canlı yayında aktardık.  @didim_jet_sosyete instagram sayfamızdan canlı yayından  Didim Neşe Çay Evi Açılışını izleyebilirsiniz. #didimjetsosyete #yasayansehirdidim

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.