Didim Emek ve Demokrasi Platformu “Emperyalist işgale, savaşa, sivil ölümlerine son!” Çağrısı

Didim Emek ve Demokrasi Platformu Emperyalist işgale, savaşa, sivil ölümlerine son! “Bölgemizde ve dünyada kardeşliği ve barışı savunmaya devam edeceğiz” demek için ortak bir çağrıda bulundu.

Didim Emek ve Demokrasi Platformu Emperyalist işgale, savaşa, sivil ölümlerine son!
Didim Emek ve Demokrasi Platformu Çağrısı

Didim Emek ve Demokrasi Platformu Emperyalist işgale, savaşa, sivil ölümlerine son!

“Bölgemizde ve dünyada kardeşliği ve barışı savunmaya devam edeceğiz” demek için ortak bir çağrıda bulunan Didim Emek ve Demokrasi Platformu  bileşenleri “Yaşasın Halkların Kardeşliği Barış Hemen Şimdi!”  diyor. Didim Derneği, Emekliler Sen, EMEP, Disk Genel- İş, Emek Partisi, 10 Ekim Umut, Didim Halkevleri, Dersim Derneği, Hedep, HDK, CHP, Didim Eğitim Sen, Disk Emekli Sen ve Türkiye işçi Partisi Didim İlçe Örgütünün de aralarında bulunduğu Didim Emek ve Demokrasi Platformu Didim 20 Ekim Cuma Saat 18:00’de Altınkum’da Barış Zinciri oluşturarak ‘ Yaşasın Halkların kardeşliği. Barış Hemen Şimdi barış’ başlığı ile bir de basın açıklaması gerçekleştirecek.

Didim Emek ve Demokrasi Platformu “Yaşasın Halkların Kardeşliği Barış Hemen Şimdi!”

20 Ekim Cuma Saat 18:00 ‘da Altınkum’da toplanan insan zinciri Barış Zinciri oluşturulacak ve Aytepe Barış Anıtına geçilecek. Barış anıtında meşale yakılacak ve basın açıklaması ile gerçekleşecek bu protestoya tüm halkımız davetlidir.

Didim Emek ve Demokrasi Platformu

Ege İdea Dergi – 18.10.2023 / Didim

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.