Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır.

“Bu ülkede dört şey olmayacaksın ‘Kadın, çocuk, ağaç, sokak hayvanı’ der Yaşar Kemal. Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) ın Resmi Dernek hesabına yatıracağınız 3.500 ₺ bağış makbuzu karşılığında, sizleri tarafsız ve bağımsız tanıtmaya, seçim özel sorular ile yazılı röportajlar yapmaya yani sizleri ve projelerinizi “ideadergi.com” da yayınlanacak Seçim Özel Röportajları ile Didim’e duyurmaya, tanıtmaya hazırım.

Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır.  ( Umut Kaşan - Ege İdea Dergi)
Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır. ( Umut Kaşan – Ege İdea Dergi)

Seçim dönemleri elbette yayıncılar ve aday adayları arasındaki karşılıklı ilişkinin en yoğun olduğu, karşılıklı kazan kazan dengesinin en çok devreye girdiği zamanlar. Yerel yayınların ve yayıncıların kitlesel ulaşılabilirliğini bilen belediye başkanlığı ya da meclis üyeliği gibi önemli ve zor bir göreve talip olan tüm aday adayları da normal olarak kendilerini tanıtmak, varlıklarını ortaya koymak, projelerini duyurmak için kitlesel iletişim kanallarında ve yerel yayınlarda yer almayı isterler. Kendi yayınlarında seçim özel başlığında aday adaylarına özel yer veren yerel yayınlar ise çok iyi bildiğiniz gibi belirli bir ücret karşılığında aday adaylarının özel tanıtımlarına yer verir.

Belediye Başkanlığı işçiliği de Gazetecilik de zor işler. Seçimden seçime hatırlanan yayınlardan ve gazetecilerden olmaktansa talep eden tüm aday adaylarını bedelsiz tanıtacağımı ise çok önceden deklare etmiştim.

Dördüncü güç kabul edilen medyada daha fazla yer almak kadar, kendinizi doğru kanallarda doğru şekilde ifade etmek de bir o kadar önemlidir. Fikir ve projelerinizi doğru ve etkin bir şekilde kamuoyuna duyurmak için gösterdiğiniz yakın ilgiye, bana “Bedelsiz çalışmayalım bir bedel belirleyiniz lütfen” taleplerinize de çok teşekkür ederim.

 

Şehrimizi ilgilendiren tek bir oyun bile öneminin çok büyük ve anlamlı olduğu bu kritik süreçte Ajans İdea olarak üzerimize düşen bu önemli sorumluluğun farkındayız ve bu yorucu çalışma sürecinin bedelsiz olmayacağını biz de biliyoruz. Konu üzerinde çok düşünüp, özel bir formül geliştirdim.

Şehrimizi ilgilendiren tek bir oyun bile öneminin çok büyük ve anlamlı olduğu bu kritik süreçte Ajans İdea olarak üzerimize düşen bu önemli sorumluluğun farkındayız ve bu yorucu çalışma sürecinin bedelsiz olmayacağını biz de biliyoruz. Konu üzerinde çok düşünüp, özel bir formül geliştirdim.

İlçemizi ve ilçemizin hemen her her alanda sorunlarını çok iyi bilen, çok kişiye erişebilen ve Didim yerelinde sosyal medyadaki en güçlü habercilerden biri olarak www.ideadergi.com da yer almak SEÇİME ÖZEL röportajlarla sesinizi ve projelerinizi daha geniş kitlelere duyurmak için; Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) ın resmi dernek hesabına yatıracağınız 3.500 ₺ bağış makbuzu karşılığında, sizleri tarafsız ve bağımsız tanıtmaya, seçim özel yazılı röportajlar yapmaya yani sizleri ve projelerinizi duyurmaya, tanıtmaya hazırım.

Tarafsızlığımı ispat adına görüntülü olarak da kayıt altına olacağımız bu özel röportajlar www.ideadergi.com haber sitemizde ve sosyal medya hesaplarımızda aynı zamanda Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) ın resmi @dihad2021 sosyal medya hesaplarından da yazılı olarak paylaşılacaktır.

Eminim ki yaptığımız “Seçim Özel Röportajları” ile daha çok kişiye ulaşacak, daha çok tanınacak ve belki de yeni takipçiler kazanacak ve elbette kaçınılmaz olarak oy kazanacaksınız.

Didim Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği (DİHAD) ın resmi dernek hesabına yapacağınız 3,500 ₺ bağış sonrası sizi, projelerinizi değerli görüş ve fikirlerinizi sizi uçan kuşa bile duyurmak için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz. Bence ilçemiz için vereceğiniz bu önemli kararda, yaşanan seçimlerin ve gergin seçim atmosferinin bir taraftan da bir arada yaşadığımız oy kullanma hakları olmayan partili olamayan, patili canlarımıza sahip çıkma fırsatı yaratması gerçeği ile seçim atmosferi süreci, hepimiz, tüm türler için gerçekten kazanma fırsatını sağlayacak, geride de güzel anılar bırakacaktır.

Dilerim ki bu özel çağrım karşılık bulur. Didim kazansın, iyi olan kazansın.

Sevgi ve saygılarımla Umut Kaşan – Didim – Ege İdea Dergi

ÖNEMLE DUYURULUR.

  • Bir başka gazeteci ya da yayıncı tarafından önceden yapılmış hazır röportajların yayınlanması ya da paylaşılması halini kabul edemiyoruz. BİZ DE SİZİ TANIMAK İSTİYORUZ.
  • Tüm aday adaylarına özel ve de standart sorular hazırlanmıştır. Cevaplarınız SANSÜRSÜZ kesilmeden, kısaltılmadan yayınlanacaktır. Tüm Röportajlarımız herhangi bir şaibeye yer vermemek adına görüntülü olarak da kayıt altına alınacaktır.
  • Tüm sorularınız ve iletişim için lütfen bana ulaşınız: Tel: 0 535 514 78287 – 0 538 550 7891
    İnstagram: @dualiteli @egeideadergi  /  Mail: [email protected]

 

Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır. Umut Kaşan

Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır. Umut Kaşan

Didim Belediye Başkanı Aday Adaylarına Meclis Üyesi Aday Adaylarına Açık Çağrımdır. Umut Kaşan

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.