Değişen Akım Olsun Takımız Yerinde Dursun

DEĞİŞEN AKIM OLSUN

TAKIMIZ YERİNDE DURSUN

DEĞİŞEN AKIM OLSUN
DEĞİŞEN AKIM OLSUN

Son zamanlarda zamansızlık ve tarafsızlığın hakim olduğu moda kuralları erkekler için de çığırından çıkmış sokaklara dökülmüş durumda. Zamane gençlerinin geçmiş zamanların moda esintilerini eski yıllardan fırlamışcasına estirdiği stilleriyle sokaklarda post-modern akımın hakim olduğu tavırlar görüyoruz. Günümüzde artık gemici çapalarının eşlik ettiği bileklikler, yengeçlerin sokakları basması kadar doğal, gemi dümenini aratmayan büyüklükte halka küpelerin şifon elbiselerle olan uyumuyla geceye durmadan devam edildiği zamanlardayız. Çoraplarla sandaletlerin stil ikonu olduğu hallerin keten gömleklerle kanka olduğu günler. Roma döneminin heykelleri gibi mermer formunda drape elbiselerin takım elbiseyi aratmayan jean gömlek ile uyumlu uyumsuzluğunun baskın olduğu deniz havaları. Deniz havasının serinliğinden midir nedir, sıcak-soğuk yanma-donmalarının şifonların sağladığı faydalar şükürsel durumlar. Deniz dalgasını eteklerde, bluzlarda göreceğimiz günler de mi gelecekti a dostlar? Moda akımlarının fast food kadar hızlı olduğu, “iç-kaç, giy-çıkar-at” kuralının zamana yayıldığı günlere inat elbet elinize yapışır o kravat.

Midyelerin gündüz birayla yendiği, incilerinin gece takıldığı, gerdanların şahit olduğu yazın tam da kendisi bu aylar. Tokmaklar tokmağı yüzüklerin şarap kadehlerini kaldırdığı havalar bunlar. Hırsızların gözlerini alan çantaların eşlik ettiği kollar,tespihlerin çekmecelere kaldırıldığı light aylar, aynalı gözlüklerin ahkam kestiği sokak çağlarını gördüğümüz akımlar. Nereleri görmedi ki o aksesuarlar?

Modanın ucu sonu yok, akımlar değişirse değişsin, sizin takımınız da yerinde dursun sizi anlatan vazgeçemediğiniz bir aksesuarınız olsun. Tekerleme gibi olsa sevgili okur bu da tanışma yazım, renkler değişir karışır ama kalan yine siyah beyaz olur. Aksesuarlar da hem erkekler,  hem de kadınlar için her dem modanın vazgeçilmezi olur, biz de bunları daha da çok konuşuruz.

Yeni sayıda görüşmek üzere.

PRETYY WOMAN STİL DANIŞMANI / Murat Doğu

Tel : 0 256 813 26 26 – 0 256 813 60 10

ADRES : Çamlık Mahallesi, Paşa caddesi No:4/1 4/D D-Marin / Didim / Aydın

Facebook:prettywomandidim / prettywomandmarin

İnstagram: prettywomandidim / prettywomandmarin

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.