CEM EMRAL

Didim’in EN mutlu, EN renkli, EN neşeli, EN sıra dışı evi ‘Cem Emral’

Didim Home Designer ve temsilcisi Barış Aktaş bu özel sayımızda da bizi Home Designer dokunuşları ile başkalaşmış çok özel, çok keyifli bir eve davet ettiğini söylediğinde yine Didim Home Designer ürünleri ile zevkli ve keyifli dekore edilmiş bir eve misafir olacağımdan emindim.  Heyecanla yola koyulduk. Didim Moonshine Apartmanı önünde durduğumuzda Barış beye söylemedim tabii ki ama içimden bilmiş bir sesin bana sıradan bir apartman dairesi ne kadar değişebilir ki diye sorduğunu hatırlıyorum merdivenlerden çıkarken? İçimdeki o bilmiş biri mınırmınır konuşuyor bana, enler var bu sayıda en iyiler! bu sıradan apartman dairelerini sen de biliyorsun, sihirli bir değneği yok ki Home Designer’ın nasıl bir ürün grubu ile nasıl bir tasarım bu evi özel bir ev yapabilir ki? Üstelik  de bekar bir beyin evine mi gidiyoruz? Biliyor olmalısın bekar beylerin evlerini sıra dışı yapan özellikleri… İçimdeki sesi ,açılan kapı ile susturup bizi kocaman gülümsemesi ile karşılayan ev sahibi Cem Emral bey’eben de nazikçe gülümsüyorum. O an, ilk saniyede anlıyorum ki bir evi, önce o evde yaşayan kişi değiştirirmiş. Gülüşü ile bakışı ile hayata karşı duruşu tavrı ve tarzı ile sıradan bir apartman dairesi nasıl da değişti !yeter ki insan değiştirmek istesin. Nasıl yani ?ama burası hiç de sıradan bir apartman dairesi de değil ki,ama öyleydi biliyorum… hemen içimdeki sese ne oldu evi görünce neden sustun demek geliyor ama artık içimden konuşmuyorum Cem Emral beye çok güzel, çok zevkli bir eviniz var dökülüyor dilimden sesli sesli. Ben sıradan bir apartman dairesine girdiğimi düşünürken minyatür Didim Home Designer mağazasına geldiğimi fark ediyorum hemen sonrasında. Tüm ürünleri mağazada görmüştüm ve bu kez de ben Didim Home Designer yetkilisi barış beye mutlulukla gülümsüyorum…

Çünkü Didim’in en mutlu evine davet edildiğimi anlıyorum.’ Çok özel bir ev sahibi ile tanıştığımı anlıyorum Cem Bey’in keyifli sohbetinden.

Son dört yıldır Didim’e turist olarak gelirmiş Cem Emral Bey.  Dört koca ay tatilini geçirdiği Venosa Beach Resort&Spa otelinin bahçe süitini bile dekorasyonunu değiştirecek kadar gittiği yeri değiştiren bir adam. Tenis kortunda Barış Aktaş ile başlayan arkadaşlıkları zamanla da çok güzel bir dostluğa dönüşmüş. Didim Home Designer markasının yakaladığı başarının sırrını da anlıyorum. Barış Aktaş  sadece bir markayı temsil etmiyor, Home Designer  koltuk, sehpa, halı ,tablo ve birbirinden güzel aksesuarlarla girmiyor evlere Didim Home Designer dostluğu da giriyor o eve. Aynı zamanda her başarılı markanın arzuladığı, ulaşılabilirliği sağlıyor Didim Home Designer.

Didim Home Designer sıradışı, kaliteli, ulaşılabilir ve dost bir marka biz kez daha gurur duyuyorum Didim Home Designer markası ile. Bunu ev sahibi Cem bey de söylüyor sohbetimizde. Barış bey ve Kamuran bey bana her konuda yardımcı oldular diyor.  Tüm tanınmış dünya markalarını kullanmış, markaları iyi tanıyan, bilen biri Cem Emral ekonomik kaygılar taşımayan, dostluk ile alışverişi ayıracak yaşam tecrübesine sahip, aslında zor müşteri değimiz profilden. ‘ Didim Home Designer’ın ürünleri için zamansız ürünler, kaliteli, ekonomik, diğer çakma markalar gibi değil diyor.Avrupalı o pahalı markalardan hiçbir eksiği yok, üstelik kalitesi ile fazlası var diyor.’ Cem bey doğru bildiğini pat diye söyleyenlerden, kendisi aynı zamanda bir mimar ve Didim’in vahşi imarı ile gelişiminin yavaşlatıldığını düşünüyor, hiçbir zaman Bodrum gibi olamayacağını da söylüyor cümleler arasında ama o Didim’i seviyor, ona Didim’i sevdirenleri de seviyor. Venosa ailesine,Moonshine Group sahibi Kamuran Gökçe bey ve ailesine  Barış Aktaş bey ve ailesine Taner Aydar ve ailesine teşekkür ediyor…Hiç başka alternatif aramaksızın hayalini kurduğu bu renkli, sıra dışı evi, evin tüm ihtiyaçlarını Didim Home Designer’dan yaptığı alışveriş ile karşılamış. Cem Emral ‘Barış Aktaş ticari ahlakı olan bir adam. Hiç tereddüt etmeksizin son dört yıldır Didim’e turist olarak gelen, yeterince alışveriş yapmış biri olarak da çok net söyleyebilirim ki Didim’de ticari ahlak sahibi olan çok az kişi tanıdım. Evimdeki her şey Didim Home Designermağazasından, hem ürünleri ile hem de Barış’ın ticari ahlak sahibi olması da bunun öncelikli sebebidir. Alışverişte öncelikli tercihim her zaman ticari ahlaktır. Sadece kendim için de alışveriş yapmıyorum, özel hediyeler vermek istediğim arkadaşlarımın hediyelerini de Didim Home Designer’dan seçiyorum ” diyor.

Ankara’daki diğer evinin tamamen bembeyaz farklı bir tasarıma sahip olduğunu öğrendiğim ama kendisi oldukça renkli kişilerden olan Cem bey’in tatilini geçirmek için oluşturduğu, renkli evinde, kişiye özel tasarımı ile zevkle döşenmiş, kurgulanmış evin her bir detayından da anlıyorum ki evi ile bağ kuranlardan Cem Bey. Gittiği yere renk katanlardan, kendisinden iz bırakmayı sevenlerden, eşyalarını özenle seçenlerden ve kullanırken de keyif alanlardan. Evet şaşırtmıyor ve bekar evinden o beklediğim cümleyi de kuruyor arada ve yakalıyorum tabii hemen. Televizyon karşısındaki o şahane koltukta televizyon izlerken uyuyakalanlardanmış da aynı zamanda,üstelik de  zevkle döşenmiş bir yatak odası var ama o koltuk da nasıl kocaman nasıl da rahat… mobilyada takım alışverişini sevmeyenlerden, tüm kombinleri Barış bey ile beraber oluşturmuşlar. En sıradan apartman dairesinde Didim’in en mutlu,en renkli, en neşeli, en sıra dışı evindeyim.

Tüm ürünlerinin tamamen özel tasarım ve özel ve nadir mobilyalar olduğunu söyleyen Barış Aktaş, Didim’in yükselen markası Home Designer ile Didim’in tüm gelir profiline hitap eden bir marka olmasını sağlamasının yanı sıra yükselen bir marka olarak üzerine düşen sosyal sorumluluğun da farkında Barış Aktaş. Bize yeni yılda da ihtiyaç sahibi en az iki ailenin salon takımı ya da yatak odası gibi mevcut bir ihtiyacını da karşılayacağını söylüyor.

İdea Dergi olarak Didim’in yükselen markası Home Designer’ın yaratıcısı, yılın en cesur iş adamı seçilen Barış Aktaş’a ve bizi Didim’in en mutlu, en renkli, en neşeli, en sıra dışı evinde misafir eden, sohbeti sonrası yılın en iyi turisti seçilen Cem Emral Bey’e keyifli sohbeti, nazik ev sahipliği için ben de çok teşekkür ederim.

Haber / Röportaj : Umut Kaşan/ Ocak 2017
Fotoğraf : Erdem Özden
İdea Dergi ‘ Yılın EN’leri sayısında yayınlanmıştır.

 

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.