ASTOLOJİK POLİTİK GÜZELLEME

Her şeyi politikaya bağlayan aşırı politikler gibi her şeyi de gökyüzüne, yıldızlara bağlayan aşırı astrolojikler var. Arkadaş  birinden birisi de güzel haberler vermiyor ki o sebep, ikisinden de fena halde gına geldi bana.

Birisi işte bunlar hep retro derken diğeri işte bunlar hep politika diyor.

Yani ben şahsen hayatımı yıldızları okuyarak, bunlar bana şimdi ne yapacaklar, beni nasıl ters yüz edecekler diye düşünerek değil de, güzel gökyüzü ile olan bağımı, bazı güzel şarkılardaki öneriler gibi (işte zalımın oğlu okusun mesela bunu) yıldızlar altında şiirler okuyarak şarkılar söyleyerek falan, değerlendirmek isteyenlerdenim.

UMUT HER ŞEYİ DE POLİTİKAYA BAĞLAMA KIZIYORUM SANA.
Kaldır o kafanı haberlerden de bir de gökyüzüne, yıldızlara bak !

Şimdi neden bunu durduk yere yazmadım, neden yazdım onu da anlatayım. #astoloji ile uzaktan ya da yakından, ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de mutlaka herkesin doğum haritasına göre şekillenen bir burcu var ve burçların karakteristik özellikleri var. Eğlenceli de zaman zaman ama hiç bu gün olduğu kadar burçları ciddiye almamıştım. Tatlı muhabbet, tanışma seviyesi geyiği benim astoloji ile olan tüm bağım.

Gökyüzündeki bilmem kaçıncı evden gelen sinyallerle kafayı bozmuş bir astrolog arkadaşım kendince yıldız haritalarını yorumlamış ve bana demiş ki; “Umut kızıyorum sana. Herşeyi de aqp ye, iktidara bağlama yahu. Biraz da gökyüzüne bak. Bir biz de mi kriz var, bir bizde mi ölüm var, haberlerden kaldır o kafanı bir de gökyüzüne bak , yıldızlar yalan söylemez”

Ahahhahahahha nasıl becermiş de bilmeden astroloji ile politikayı bir araya getirebilmiş bu sıyırık dedim kahkahalarla güldüm. Onun bu yorumu karşısında saygıyla eğiliyor, ceketimi ilikliyor ve hemen burçlarla ilgilenmeye başlıyorum.

HEPSİNİN SEBEBİ AKREP BURCUYMUŞ
Memleketimizin doğum tarihi 29 Ekim’se bu bizim ülkenin burcu Akreptir demek. Akreplerin özelliklerinde okudum, akreplerin seks hayatı diğer burçlara göre daha hareketliymiş. Pek de duygusal takılmıyorlar demek. Neyse gece gündüz öpüldüğünüzü hissediyorsanız demek ki bu durum siyasetten, politikadan değil memeleketimizin Akrep burcu olması sebep. Günahını aldık reyiz :)))

#umutkaşan #astroloji #akrepburcu

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.