Akbük Arium Konutları için hazırladığımız tanıtım filmimiz. Dilerim beğenirsiniz

Hürriyet Ege ‘Umut Kaşan’la Vitrin’ De yayınlanmış röportajdır.

Daha düne kadar sadece yakın bölgelerden, yazdan yaza gelen yazlıkçıların, bozulmamış doğasını ve denizini çok sevdiği için doya doya tatil ve deniz keyfi yapmak için tercih ettiği, kendi halinde kutu gibi yazlık evlere ev sahipliği yapan şirin bir tatil beldesi iken, Akbük bugün yeni konutlara ev sahipliği yapan, yaz kış yerleşim yeri haline gelmiş, giderek cazibesi yükselen ve günden güne yatırım değeri artan bölge.

Kayseri’li iş insanı #AliRızaİncetan yıllardır inşaat ve sigorta sektörlerinde hizmet veren, tatil için her yaz Didim’i tercih edenlerden. Bu günlerde Akbük’de üretimi biten genişliği, kalitesi ve muhteşem demiz manzarası ile onun yaptığı #Arium konutları ile konuşuluyor. Kendisi ile konuştuğumuz konut üreticisi Ali Rıza İncetan “Didim’in de konutlar güzeldi fakat inşaat kalitesi anlamında bizim standartlarımız daha yüksektir.

Tam da bu sebeple Arium konutları malzeme ve yapı kalitesi ile standartların çok üzerindedir. Arium konutları firmamızın inşaat konusundaki tecrübesi ile, inşaat yüksek mühendisi Betül Üner’in danışmanlığında, inanın her detayı ince ince hesaplanmış, kaliteden ödün vermeden adımıza ve iddiamıza yakışan biçimde üretilmiş ve son kullanıcı için en uygun halde satışa sunulmuştur. Akbük’de evler genelde ikinci konuttur ve evler yazlık olduğundan da küçüktür. Biz bölgenin genel yapılaşmasının tersine Akbük’de geniş ve ferah yaz kış kullanıma uygun konutlar da olsun istedik. 3+1 dairelerimiz çift balkonlu ve çift banyoludur. 22 konutluk Arium konutlarının hepsi deniz manzaralı ve havuzludur ve zaten de elimizde de sınırlı sayıda 3+1 konut kaldı. Pandemi döneminde Akbük’ün şifa veren havası ve konut alan kişilerin etkili referansları ve elbette bankaların sağladığı konut kredisi kampanyaları da oldukça etkili oldu, konutlarımıza gösterilen ilgiden biz de çok memnunuz.’ Diyor.

Haber : #umutkaşan #hürriyetege Görüntüleme Viddex Dijital Ajans – Burak Kuzucu

#egeideadergi #didimjetsosyete #didim #altinkum

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.