#TarzınıKesfet dediler ve Didim için Pedalladılar !

Didim için Pedalladılar !

Didim Poseidon Bisiklet grubu üyelerinden Didim Halkeğitim Merkezi Görsel Sanatlar öğretmeni Okay Bağçeci ve Matematik öğretmeni Murat Yalçın Didim’den birlikte bisikletleri ile Yunanistan, Arnavutluk / Karadağ, Bosna Hersek / Hırvatistan , Maceristan/ Slovenya İtalya yollarında  pedallamalarının ardından yeniden başlangıç noktasına evlerine Didim’e geri döndüler. Bu uzun Adriyatik turu yolculuğuna #tarzınıkeşfet sloganı ile Didim Home Designer mağazası önünden yola çıkarak başladılar ve İdea Dergi bu bol maceralı, keşifli ve bisikletli geziyi yol boyu takip etti.

Bilindiği gibi Adriyatik kıyılarını pedallayarak gezen ve Didim’i temsil eden bu iki macerapereste Didim’in sevilen İnşaat & Dekorasyon markası Didim Home Designer sponsor olmuş ve  ” Tarzını keşfet ” sloganı ile başlayan bu keyifli macera dolu yolculuk Didim Home Designer Mağazası önünden başlamıştı. Yolculukları sırasında birbirinden bağımsız yol yapma ve pedallama kararı alan bu iki maceraperesten Okay Bağçeci 1 Ağustos 2017 Salı günü akşam saatleri Didim’e döndü. Murat Yalçın’ın da takip ettiğimiz kadarı ile dönüş yolunda olduğunu biliyoruz.

Bu maceralı ve keyifli bisikletli yolculuğun ana sponsoru olan Didim Home Designer Mağazasının yüzü Barış Aktaş yaptığı açıklamada ‘ Yol boyu birbirinden keyifli fotoğraflarla #tarzınıkeşfet etiketi ile yapılan tüm paylaşımları Didim Home Designer olarak biz de keyifle ve ilgiyle takip ettik. Bu keyifli ve maceralı yolculuğu destekledik çünkü; tasarım vizyon ister, keşfetmek ister, yapılmayanı yapmaya cesaret etmek, hayalleri gerçekleştirmek ister. Bizim de yaptığımız da aslında hocalarımızın bisikletli yolculuğu gibi bir yolculuktur. Tasarımını değiştirdiğimiz dokunduğumuz keşfettiğimiz her işte aynı duyguları paylaşıyoruz. Okay Bağçeci ve  Murat Yalçın’ a duygularımıza tercüme oldukları için bir kez daha çok teşekkür etmek isterim. Bizim yolculuğumuz devam ediyor. Yeni sloganımız da #HayalleriniGerçekleştir’ dedi.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.