Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı “Semra Şenel” Yılın Enlerinde Bizi Yalnız Bırakmadı.

Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı “Semra Şenel”  2018 ‘Ege İdea Dergi’ Yılın Enleri Gala Gecesi ödül töreninde bizi Yalnız Bırakmadı.
Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

İYİLER DE KAZANSIN DİYE…

2018’İN EN İYİLERİNİ BİRLİKTE ALKIŞLADIK.
Öncelikle hemen söyleyelim ki “Yılın Enleri” gerçek bir Didim tanıtımıdır.
Yılın Enleri bir “Reklam Atağı”dır.
Ege İdea Dergi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 2018 yılı enleri ödül töreni için CNR Mimarlık & İnşaat Ana Sponsorluğunda 21 Şubat 2019’de Didim Ticaret Odasında gerçekleşen olan Ege İdea Dergi “Yılın En’leri Ödül Töreni Gala Gecesinde” 12 Ayrı dalda kendi sektöründe kalitesini ve iyiyi koruyan 170 ödül, seçici kurul, Editöryal ve halk oylaması ile sahibini buldu.
2018 Yılın En’leri Gala Gecesinin sunuculuğunu Didim’de ilk sosyal yaşam dergisi Didim Plus’ı hayata geçiren Tolga Soyer, Ege İdea Dergi İmtiyaz sahibi ve Dergi Editörü Umut Kaşan birlikte yaptılar. Gecemize olan ilgi ve katılım yine çok yüksekti. “Yılın En’leri Gala Gecesi” TvDEn Ekranlarından da Canlı yayınlandı. Tüm ilginize bir kez daha teşekkür ederiz.
Çok sevilen performansları ile Necati ve Saykolar, değerli oyuncu Nebil Sayın ve gecenin birbirinden özel konukları ve çeşitli sürprizleri ile Didim’de Yılın Enleri Gala Gecesi, yine Didim’de yılın En özel gecesi oldu.
Herhangi bir resmi bir kurumdan, kamusal destek, yardım ve motivasyon almadan, dayanışma ruhu ve motivasyonu ile en iyilerimizi biz seçtik ve biz alkışladık. ( Hiç olmadığımız kadar bağımsız ve özgür alkışlar savurduk.)
Kalitesini her şart ve koşulda net bir biçimde oraya koyan Ege idea Dergi olarak, Didim’de iyinin ve kalitenin çoğalmasını,Didim’in En İyi’leri ile Kalitesi ile konuşulmasını, hatırlanmasını ve Didim’in Marka değerini çok önemsiyoruz.
Ödül alan tüm kişi kurum ve firmaları bir kez daha tebrik ederiz.Bu özel gecemizde bizi yalnız bırakmayan Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı “Semra Şenel’e de çok teşekkür ederiz.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.