İdea Dergi Artık Turkcell Dergilikte!

İdea Dergi Artık Turkcell Dergilikte!

Didim’den yola çıkan İdea Dergi’yi artık Turkcell Dergilik uygulamasından Türkiye’nin her yerinden ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik nedir? Nasıl kullanırsınız?

Turkcell Dergilik uygulamasını telefonunuzdaki Apple Store ya da Google Play üzerinden akıllı telefon ve/veya tabletinize yüklemeniz, dergi indirme ekranında GSM numaranızı yazarak telefonunuza gönderilecek dört haneli şifreyi ilgili alana girmeniz yeterlidir. Bütün operatörlerden Turkcell dergilik uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz. Dergilik, tüm iOS 10+ ve üzeri cihazlar, tüm Android 4+ ve üzeri cihazlar ile  uyumludur.

Dergi ve gazete taşıma derdine son veren Turkcell Dergilik uygulaması ile 300’den fazla dergi ve gazetenin seçilen makalelerini okuyabilir sevdiğiniz ve takip ettiğiniz dergi ve gazetelere ilgi alanınıza uygun haberlere/makalelere hızla ulaşabilirsiniz. Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirince internet bağlantısı gerekmeksizin çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz!

İdea Dergiyi  Nasıl okurum?

 

 

AppStore’dan ya da Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan  kullanmak için Google Play’den Turkcell Dergilik uygulamasını indirdikten sonra ücretsiz dergilerin içinde İdea Dergiyi bulabilir ya da doğrudan arama bölümüne idea dergi yazarak da okuyabilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.