BİLİNMEYEN DİDİM

Bunları Biliyor Muydunuz ?

Yapılmayanı yapmayı, bilinmeyeni bilinir kılmayı seviyoruz. Artık iyi bildiğiniz gibi, her sayımızın özel bir teması var. Didim’e ait bilinmeyen fotoğraflar, keşfedilmeyen mekânlar ve keşfedilmemiş hayatları keşfettikçe, daha çok keşfettikçe oluştu “Bilinmeyen Didim” içeriğe baktım da son son bir iyi ki de oluştu.

İyi ki demişken birbirinden güzel fotoğraflarıyla dergimizi süsleyen ödüllü fotoğraf sanatçısı Nurlan Tahirli’ye de sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Biliyor musunuz? Tek sayıya sığmayacak kadar çok bilmediğimiz Didim olduğunu gördük “Biliyor muydunuz?” Başlığının altı gerçekten çok dolu… Umuyorum ki keyif alarak beğenerek okuduğunuz bir sayı daha olur. Abonelerimiz başta olmak üzere tüm İdea okurlarına teşekkürlerimizle.

Yaptığınız işin başarılı olması, örnek gösterilmesi hem çok keyifli bir o kadar da büyük bir sorumluluk ve zorluk. Okuyanımız sevenimiz takip edenimiz her yeni sayıda arttıkça mutluluğumuz gibi yorgunluğumuz da artıyor.

Biliyor muydunuz? Artık İdea sadece Didim’in seçtiği sevdiği ve okuduğu bir dergi değil Söke ve Kuşadası başta olmak üzere çevre ilçelerin de ilgisini çeken bir dergi.  İdea Dergi bundan böyle düzenli olarak Kuşadası ve Söke’de de dağıtımda olacak. Gururluyuz…

“Tasarım zaten karakter işidir, karakteri olan yapmalı “ dedi ve başladık. Bu sayı için birlikte sabahlara kadar çok çalıştık, çok emek verdik. Her sayfada her reklamda emeği var. İdea’ya tam zamanında geldin ve Hoşgeldin  “İbrahim Özkan”  çok teşekkür ederim bir kez daha yazılı olarak.

Yeni sayıda yeni sürpriz ve güzel haberlerde ve başarılarda buluşmak üzere.

Sevgilerimle.

Umut Kaşan

THE UNKNOWN DIDYMA “Did you know about these?”

We love to do what never done, make unknown things to known. As you know, we have a special theme every month. “The Unknown Didyma” came up with the unknown lifes and places we discovered. I had a look to this issue and i can say, im glad it came up.

Special thanks to the professional photographer Nurlan Tahirli.

Do you know?We do not know too much to fit into a single issue,Didim that we have seen that “Did you know?” the title is really full of…I wish it will be a issue you are reading with interest and pleasure.Thanks to all of our subscribers,readers İdea.

What you do to be successfull in both the demonstration sample that is a big responsibility and difficulty.Our readers,our fans and our followers as it increases our happiness,our exhaustion,such as is also increasing.

Did you know?As late as the “Idea” to read a magazine and just loved the choice of Didyma.This magazine has become a magazine of interest Söke and Kuşadası.İdea magazine, will be distributed regularly in Söke and Kuşadası.We are proud…

He said  “The Design is need to character so whoever has a character should does it” and we got  to work together. We worked together until dawn to this issue.He has contributed all of pages and advertisement.Welcome, you came just in time.One more time , I would like to thanks Ibrahim Ozkan.I wish good news and suprise to meet in the new issue and achievements.

Best regards…

Konular

E- Bülten

    Sosyal IDEA

    Bizi takip edip yalnız bırakmayan siz değerli okuyucularımıza teşekkür ederiz.